OFICIJELNO !! New VW Golf GTI Concept detalji

OFICIJELNO !! New VW Golf GTI Concept detalji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: OFICIJELNO  !! New VW Golf GTI Concept  detalji

Heheheh pa GTI je, jašta neg na trke :D
 
Član
Ma peka sve zavisi na sta si navikao :D

Bit ce mozda i jaci modeli, a onda ko zeli jos vise ode u HGP pa dobije i 500+ KS po zelji.

Onda mu je sve ostalo sporo, a Golf jedini nije...
 
Član
RE: OFICIJELNO  !! New VW Golf GTI Concept  detalji

ko što je i dvojka sličila jedinici, i četvorka trojci, sad i šestica petici, tradicija.. al dobra tradicija, ako nešto valja netreba se radikalno mijenjat. Na ovom autu sve paše fino i sve je na svom mjestu, barem po meni.. auto je odličan
 
Član
RE: OFICIJELNO  !! New VW Golf GTI Concept  detalji

slazem se sa prethodnim komentarom, auto mi je odlicno. puno ljepsi od petice, iako nema bas puno razlika. opet kazem, ovo je moje misljenje...
 
Član
RE: OFICIJELNO  !! New VW Golf GTI Concept  detalji

corrado je napisao(la):
ko što je i dvojka sličila jedinici, i četvorka trojci, sad i šestica petici, tradicija.. al dobra tradicija, ako nešto valja netreba se radikalno mijenjat. Na ovom autu sve paše fino i sve je na svom mjestu, barem po meni.. auto je odličan

daleko najrealniji i najbolji komentar u cjeloj temi... potpisujem ovo..
 
Član
RE: OFICIJELNO  !! New VW Golf GTI Concept  detalji

VR6Boki je napisao(la):
Ma peka sve zavisi na sta si navikao :D

Bit ce mozda i jaci modeli, a onda ko zeli jos vise ode u HGP pa dobije i 500+ KS po zelji.

Onda mu je sve ostalo sporo, a Golf jedini nije...

jest, samo sto ti HGP-ovi ne predju ni 50.000 km...:D
 
Član
Ne mora znaciti da ne predju ni 50.000 km, sve zavisi kako se voze. Ni BMW-ovi M modeli gotovo nikada ne predju 100.000 sa "svojim prvim" motorom, pa sta fali. Jaki auti su napravljeni da budu brzi i zabavni za voziti, a ne maksimalno trajni. Potrazi na mobile.de BMW M modele, Subaru Impreze WRX i STI, vidjet ces svaka peta pise "motorschaden".
 
Član
RE: OFICIJELNO  !! New VW Golf GTI Concept  detalji

ma ne znam vala...ipak ovi novi BMW-ovi osvajaju za izdrzljivost nagrade...nije isto izbit 500 KS iz 5000 ccm, i iz 3200 ccm...ipak je ovo fabrika izbacila, a ovo tuner...
 
Član
RE: OFICIJELNO  !! New VW Golf GTI Concept  detalji

Dobijaju nagrade za dobre vozne osobine, ja ne znam da neko daje nagrade za izdrzljivost motora :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top