OFF Topic. SPAM i sl... tema za diskusiju o istoj

OFF Topic. SPAM i sl... tema za diskusiju o istoj

Administrator
RE: OFF Topic. SPAM i sl...

jedno vrijeme na forumu nije bilo ni projekata, ali hvala Bogu ima ih sad dovoljno...

ima se i sada nauciti dosta toga na forumu i ima puno pametnih tema...
 
Početnik
RE: OFF Topic. SPAM i sl...

pioneer_09 je napisao(la):
eto amir je otvorio temu, a spameri odmah navalili spamat...

sarajlicu, grijesis kao i mnogi sto imaju takvo misljenje. Pravila su za sve ista i to je tako, ne bitno zna li neko nekog administratora ili moderatora. Na forumu nije jedino rjesenje ban, ima i warning gdje ne vidite vi tudje warninge vec samo svoje. Gledamo da prema svima budemo realni, kao sto sam rekao već, jer smo tu svi radi iste stvari i cilj nam je da se druzimo, sticemo nova znanja i td.

Ja se neslazem stobom,ali eto.Ugl evo pokusacu da ti objasnim da nisi upravu.Kazes svi smo isti,eto ako smo isti zasto je onda Lija neki dan banovan a prvo su njega krenuli zezat i vrijedjat.Iiii sta se desilo oni koji su njega vrijedjali i zezali oni su tu ostali a on je banovan.Eto ti jedan primjer.A ima ih bezbroj.Ti ovo mozes prihvatiti ili ne ali ja to tako vidim. ;)
 
Početnik
RE: OFF Topic. SPAM i sl...

BMW 316i 90god je napisao(la):
ima projekata :cool: i to bas vrijedni paznje, al nema nekih strucnih tema

Bilo bi i toga da mi to neupropastimo svojim zezanjem i vrijedjanjem.Krecem od sebe ha ya
 
Član
RE: OFF Topic. SPAM i sl...

Sarajlic je napisao(la):
BMW 316i 90god je napisao(la):
ima projekata :cool: i to bas vrijedni paznje, al nema nekih strucnih tema

Bilo bi i toga da mi to neupropastimo svojim zezanjem i vrijedjanjem.Krecem od sebe ha ya

tu si u pravu. primjer oni s turbinama :lol::lol:

emir_89 je napisao(la):
kad spomenu warning, sta fali napravit da je javan za sve :D

i ovo bi moglo se uvesti, da se vidi ko je nestasan bio :D
 
Početnik
RE: OFF Topic. SPAM i sl...

BMW 316i 90god je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
BMW 316i 90god je napisao(la):
ima projekata :cool: i to bas vrijedni paznje, al nema nekih strucnih tema

Bilo bi i toga da mi to neupropastimo svojim zezanjem i vrijedjanjem.Krecem od sebe ha ya

tu si u pravu. primjer oni s turbinama :lol::lol:

emir_89 je napisao(la):
kad spomenu warning, sta fali napravit da je javan za sve :D

i ovo bi moglo se uvesti, da se vidi ko je nestasan bio :D



Eh upravo,a a mozda od njih je neko htio nesh da radi ali NE sta oni znaju mi smo specijalci.Da malo vise pazimo mozda bi i bilo i projekata i poucnih tema ;)
 
Član
RE: OFF Topic. SPAM i sl...

tek sad sam vidio ovu temu, pa cu je ponovo otvoriti. NEMA povlastenih clanova, jednostavno skontaj, ti Sarajlicu posebno, da kad bi sankcionisali SVAKI ispad, maltene svako bi dosad zaradio ban barem jednom. Naprosto se kola slome na nekome, kad vidis da neko bas pretjeruje, ili je takva situacija.
 
Član
RE: OFF Topic. SPAM i sl...

ćao :D :lol:
Šalu na stranu Nisam napisao odavno niti jedan post a svaki dan odvojim sahatak da pročitam štošta Masa zrelih članova masa onih koji znaju šta pričaju forum posmatraju sa strane zato što se uvijek nađe jedno nevaspitano derle koje nema veze sa životom a kamoli da zna šta piše pa ti pije krv na slamku a ne možeš mu ništa Jutros čitam neko traži nešta Ugledan član od kojeg možemo svi naučiti ponešta i nije škrt na odgovorima mu odgovori eksplicitno a ovaj se ogluši na post ono tipa šta ti znaš i nastavi u fazonu šta bi moglo kad bi moglo Malo je onih koji glavu osim za frizuru koriste i u druge svrhe i stoje iza toga Sve je u fazonu de raširi noge da ti se uvučem u pak*š Zato treba ostaviti off - čistiti ga redovno u smislu tari postove i banuj po zasluzi bez objašnjenja pa nek se žali Najlovoj materi ;)
 
Administrator
RE: OFF Topic. SPAM i sl...

tema nije da spamate vec su u njoj neke stvari koje treba nekima reci i da shvate razlog zasto je trenutno ukinut off topic i jos neki odgovori na pojedina pitanja..
 
RE: OFF Topic. SPAM i sl...

uredu ;) sad bas vidio na sekundu close topic,reko ja se naso pametovat a bio sam vuligaran :icon_mad:

ukinite ;) nek se iskorijeni ono sto je najmanje bitno samo je steta sto kad je prije off topic bio prisutan bilo je i zanimljivih projekata i svega a sad je samo spalo na novosti i pokoje teme garaze i problema oko ljubimaca zato je sve spalo na spam
 

MTR

Član
RE: OFF Topic. SPAM i sl...

Selmir1 je napisao(la):

dje ti odleti :D

bas kako Niksa kaze , neko fino odgovoriu temi odma ga neki harambasa napadne a do tada je imao iskustva sa autom toliko da je drzao kljuc u ruci od babinog auta, nema dalje .
nekad stvarno moram zaobici neke teme bas zbog toga , bgm ne podcjenjujem nikoga ali brate lupaju se takve gluposti da svako malo radim Print Screen da imam u arhivi
 
RE: OFF Topic. SPAM i sl...

MTR je napisao(la):
Selmir1 je napisao(la):

dje ti odleti :D

bas kako Niksa kaze , neko fino odgovoriu temi odma ga neki harambasa napadne a do tada je imao iskustva sa autom toliko da je drzao kljuc u ruci od babinog auta, nema dalje .
nekad stvarno moram zaobici neke teme bas zbog toga , bgm ne podcjenjujem nikoga ali brate lupaju se takve gluposti da svako malo radim Print Screen da imam u arhivi

fino nam to predstavi :D bez ikakvog ustrucavanja :lol::lol::lol::lol:
 
Član
Otvoricu Vam Offtopic, al' onda da pojednostavimo pravila ZA SVE - svaki spam povlaci sankcije od sada, pocevsi s warningom, ponovi 2-3 puta zaredom - pedala na 24h. Takodjer, zalbe tipa "zasto on moze, a ja ne mogu" Vam mogu samo priustiti ban ako postanete dovoljno vulgarni - MTRu (naprimjer) cu oprostiti neku zajebanciju, jer je inteligentna, nije cisto naklapanje, a stariji je, i koristan clan, nekome necu. EOD

http://www.bhtuning.com/offtopic-t-59124.html

eto vam link
 
Top