OFF Topic. SPAM i sl... tema za diskusiju o istoj

OFF Topic. SPAM i sl... tema za diskusiju o istoj

I ako je tema lahko privlacna a nije od strane administratora ili moderatora prvensteveno cu da napisem neke stvari vezane za istu temu ;)

1. Vratite nam temu iz razloga sto u periodu kad teme nije bilo pojavio se ogromni spam.
2. U svako novootvorenu temu napisite pravila ponasanja za istu a ne samo stavit :D ili :icon_exclaim: jednostavno se tako paznja neskrece na kulturu i ugled foruma mnogi zaborave za lijepo ponasanje. Ovo sto sam napisao mislim tacno da dok je moderator Roki_actros vodio temu bila je uvijek prilozena opomena ;)
3. Ukoliko neko radi nesto sto nije pristojno ima PP ili Warning level poostrite kriterij
4.Ova tema bi bi trebala u pohvale kritike i prijedlozi ali sam je stavio ovdje jer uvijek i ovdje bila i voljan sam diskutovat sa ovo a i biti spreman na posljedice pa BAN pa šta
ma da mislim da sasvim lijepo vam obrazlozio kako stoje stvari :cool:


Molim odgovore od modova i admina ;) da se poprica pa cemo naci kompromis :icon_smile:
 
Član
RE: OFF Topic. SPAM i sl...

amire ja bi tebe sada banovao za stalno:D
eto te ko diplomata, boris se za prava drugova, posteno posteno;)


neka vala malo bez off topica: iz jednog prostog razloga, po mom misljenju trebaju malo strasti da se smire, previse se off-a prenosi u druge teme, mozda to radim i ja i ne znam ti ko drugi, ali to jednostavno nije ok, i mislim da je dobro sto se off zakljucao, neka se malo smiri sve, pa ce oni opet otkljucat ja vjerujem
 
RE: OFF Topic. SPAM i sl...

ma hajd suzdrzat cu se je 7 dana :icon_biggrin: al sta dalje, ah sta cu za mnogo sto sta bi se ja izborio al tesko da mozes krenut sam, treba potpora ;)

pa kad ima mnogo drugih tema koji i nisu nesto bas za foruma ili su precesto teme sa istim pitanjima sta fali za off topic koji se brise ;)
 
Član
RE: OFF Topic. SPAM i sl...

U potpunosti se slažem sa Arminom, također, off je postao bezvezan, i kada uđeš pročitaš cijelu strenicu prijava i pozdrava ćao
Mislim stvarno, dok s emalo skupi priče, pa nek se onda otključa, do tada neka malo da se smirimo
 
Član
RE: OFF Topic. SPAM i sl...

pa et neces propast ako nema off-a jeboga ja, umjesto da spamas idi da spavas, bolje ces se provest:cool::cool::cool:
 
RE: OFF Topic. SPAM i sl...

5 ili 7 dana odmora ;) nek se pozeli :icon_biggrin: kako kazu sreca je lijepa samo dok se ceka :icon_smile:

nek ljudi smire strasti i gluposti pa ce onda znat sta ce pisat ;)
 
Administrator
RE: OFF Topic. SPAM i sl...

evo ja cu ti amire a i vama ostalim odgovoriti...

zar je potrebno da pisemo neka pravila za off, kada tu vaze ista pravila koja se primjenjuju na druge teme, osim sto u drugim temama ne smijes pisati komentare ne vezane za temu, a ovdje smijes.

Ako smijes pisati sta hoces, ne mora znaciti da bas sve dolazi u obzir. Jedno vrijeme sam vas upozoravao za vulgarnosti koje ste pisali, pa ste se malo smirili i opet ponekad nesto napisali sto vam je progledano kroz prste. Ali danas dodjem na forum i imam sta i procitati, 4 stranice vulgarnosti sto ovom forumu to ne prilici. Za te stvari postoje drugi sajtovi.

Dalje, pored off topica koji je duzi vremenski period aktivan vi pocnete spamati u drugim temama, sto uopste nije potrebno, ali najvise spamaju clanovi iz off topica i tamo pisu umjesto u temi OFF TOPIC, SPAM i sl.

Jednostavno pravila nisu potrebna da se pise u prvi post u off topicu, već je potrebno da pojedini pročitaju PRAVILA.

I meni je off topic nekad zanimljiv, ali brate mili kad je previse previse je. Nekad prelazite iz krajnosti u krajnost...
 
Član
RE: OFF Topic. SPAM i sl...

eto bas onako kako sam i pretpostavio, ja vec neko vrijeme govorim kljucaj off,svi su mislili da se zezam
davno sam ja primjetio ovo sto pioneer kaze, nekad se vala bas pretjera, i kad je neka ozbiljnija tema usere se off-om
dovoljno da jedan pocne, i ja sam par puta ucestvovao, nije to uredu
trebali smo svi biti kaznjeni i cao zivio
sad nema off-a i mirna bosna, meni se svidja:icon_smile:
 
Administrator
RE: OFF Topic. SPAM i sl...

Svi smo mi tu radi jedne stvari, onog sto svi volimo i u cemu uzivamo, druzimo se i td. Ali gdje god dodjes moras postovati pravila, uzmes samo u obzir, saobracaj u kojem se krecemo i kad napravis gresku sljeduje kazna, a tako je i ovdje. Mnogo toga se mozemo dogovoriti, kako je dogovoreno da se uvede off topic, ali vi pored off-a spamate u 10 tema, koje se ticu auta, vi ismijavate druge, sto pitaju a ne znaju i to se konstantno brise ali jok, opet po starom.

Nas je ovdje 99,99% muskaraca, a cim se pojavi zenska osoba na forumu vi odmah napadnete u temu, zezate, spominjete u drugim temama, tako da te osobe odlaze sa foruma, a to je kultura. Kako mi volimo da budemo fino primljeni na neki forum ili slicno, tako i drugi vole da budu lijepo docekani i da ih niko ne ismijava.
 

Fap

Član
RE: OFF Topic. SPAM i sl...

respect pioneer ima spravo cesto sam vidio da se neka djevojka prijavi na forum i doma ovi ko vukvi napadaju .... cast izuzetcima.

Mislim da se sve tenzije trebaju smiriti i lagano krenuti qlirati situaciju i naravno pravila postovati. jer svi mi živimo pod nekim pravilima
 
Početnik
RE: OFF Topic. SPAM i sl...

pioneer_09 je napisao(la):
Svi smo mi tu radi jedne stvari, onog sto svi volimo i u cemu uzivamo, druzimo se i td. Ali gdje god dodjes moras postovati pravila, uzmes samo u obzir, saobracaj u kojem se krecemo i kad napravis gresku sljeduje kazna, a tako je i ovdje. Mnogo toga se mozemo dogovoriti, kako je dogovoreno da se uvede off topic, ali vi pored off-a spamate u 10 tema, koje se ticu auta, vi ismijavate druge, sto pitaju a ne znaju i to se konstantno brise ali jok, opet po starom.

Nas je ovdje 99,99% muskaraca, a cim se pojavi zenska osoba na forumu vi odmah napadnete u temu, zezate, spominjete u drugim temama, tako da te osobe odlaze sa foruma, a to je kultura. Kako mi volimo da budemo fino primljeni na neki forum ili slicno, tako i drugi vole da budu lijepo docekani i da ih niko ne ismijava.

to ri upravu,ali ajde da se osvrnemo na mali milion "nepravilnosti" u radu "nadleznih" tj ima dosta clanova koji redovno psuju npr umjesto da pisu go*no oni napisu bez zvjezdice :lol: itd itd,ili npr juce kad je vec bilo kada je neko u off postavio sliku zenskog polnog organa,daaaajte ba.Dosta clanova ovog foruma su povlasceni i to svi znaju,ja kad sam zadnji put banovan priznajem banovan sam sa razlogom tj s*ao sam i pravio se majmun i sl ali dosta puta prije toga banovan sam bas radi toga sto nezz nijednog od admina ili se nepoznajem snjima ili jednostavno nismo "dobri",evo otkako sam se vratio pokusavam da sto vise pazim i sl tj da nespamam gdje netreba i sl ali brate ima ih koji pretjeruju i to naveliko.Ili npr imamo konstantno one koji napadaju ostale tj neko pokusa nesto sam da izvede,osmisli ili sl a mi ga napadnemo.Ako smo vec poceli off da sredjujemo pravila ajde da ta pravila krenu vaziti i za "povlascene" clanove foruma.Ako idemo u tancine ajde da idemo do kraja,tj nekazem da sam savrsen ali ako ce sva pravila vaziti ISTO za SVE clanove onda prvi put kada napravim i najmanju gresku banujte me.Eto krenite od mene ali neka se tako i nastavi,a ne da se kola uvijek slamaju na pojedincima.;)
 
Administrator
RE: OFF Topic. SPAM i sl...

eto amir je otvorio temu, a spameri odmah navalili spamat...

sarajlicu, grijesis kao i mnogi sto imaju takvo misljenje. Pravila su za sve ista i to je tako, ne bitno zna li neko nekog administratora ili moderatora. Na forumu nije jedino rjesenje ban, ima i warning gdje ne vidite vi tudje warninge vec samo svoje. Gledamo da prema svima budemo realni, kao sto sam rekao već, jer smo tu svi radi iste stvari i cilj nam je da se druzimo, sticemo nova znanja i td.
 
Član
RE: OFF Topic. SPAM i sl...

pioneer_09 je napisao(la):
eto amir je otvorio temu, a spameri odmah navalili spamat...

sarajlicu, grijesis kao i mnogi sto imaju takvo misljenje. Pravila su za sve ista i to je tako, ne bitno zna li neko nekog administratora ili moderatora. Na forumu nije jedino rjesenje ban, ima i warning gdje ne vidite vi tudje warninge vec samo svoje. Gledamo da prema svima budemo realni, kao sto sam rekao već, jer smo tu svi radi iste stvari i cilj nam je da se druzimo, sticemo nova znanja i td.

ovo podvuceno je mozda bilo prije pola godine kad je bilo takvih tema
a u zadnje vrijeme nema takvih tema gdje ista mozes naucitivi vec samo gluposti i logicno da ce se spamati u njima. gdje su rasprave kao prije oko necega? al jednostavno forum nije kao prije.
 
Top