Oduzimanje vozačke - pitanje

Oduzimanje vozačke - pitanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Shelby je napisao(la):
jedan savjet,riješi te kazne što prije,u Zenici vec 2 mjeseca,redovno oduzimaju auta...
zaustavi te patrola,rutinska kontrola,provjeri i oduzme auto ;)
Tako je trebalo odavno :cool:
 
Član
Sto prije platis bolje za tebe nece te derat kamatom...Nzm kako si od tri piva naduvo toliko koda si popio 3 dvolitre :lol::lol::lol::lol:

Za neplacene kazne niko ti ne moze oduzet auto, imas kaznu 50 KM uzmu ti auto od 20 000 u Zenici kad bi uzimali sve sto je blagoreceno steceno na sumnjiv nacina pola grada bi trebali konfiskovat al nije ovo tema toga...

Moj jaran i njegov buraz su rekorderi po kaznama likovi imali kazni sve kad se sastavi mogo si uzet dobrog golfa 3, fazon auta prebacivali sa jednog na drugog kad vise nije moglo prebace na starog nzm dal su ikad kazne i platili, doduse nisu vadili nikakve dokumente...Mog jarana su vratili sa granice zato sto nije platio 50 KM kazne, dobio kaznu otiso u njemacku vratio se kreno ponovo i vrate ga iako je sve na svabskim papirima...
 
Član
saledoboj je napisao(la):
Za neplacene kazne niko ti ne moze oduzet auto, imas kaznu 50 KM uzmu ti auto od 20 000 u Zenici kad bi uzimali sve sto je blagoreceno steceno na sumnjiv nacina pola grada bi trebali konfiskovat al nije ovo tema toga...

jesi siguran?
prijatelj ima kazni u vrijednosti od 2300 KM,zaustavila ga patrola,rutinska kontrola,nista posebno...provjerili ga,oduzeli auto koje na njegovoj mami i prenocio u stanici,auto ce dobiti kada plati kazne,pokusao nesto preko advokata da ganja,covjek mu je blago receno,rekao da plati kazne i da se nabije nogom u guzicu...
takodjer crvena tuning petica iz Odzaka mislim,momak iz Zenice je kupio,nabr'o kazni,eno je parkirana pred MUPom...
nece ti uzeti za 50 KM,al' preko milje,hoce sigurno :D
 
Član
vlado_jaje80 je napisao(la):
ma znam i ja da cu morat pltit kad tad...odugovlacit cu maximalno :lol: al znam da cu platit...al et vozacka je jutros vracena bez ikakvih problema:cool:....



OggyBoy je napisao(la):
Možeš podići, nikakav problem, više puta testirano od strane dobrih kolega.;)



A vi nastavite sa lupanjem.:cool:
 
Član
Za neplacene kazne niko ti ne moze oduzet auto, imas kaznu 50 KM uzmu ti auto od 20 000 u Zenici kad bi uzimali sve sto je blagoreceno steceno na sumnjiv nacina pola grada bi trebali konfiskovat al nije ovo tema toga...

Moze,ako imas veci iznos kazni,naravno nece ti niko uzeti auto za 50km! Bilo je vec o tome na forumu,evo i tema!

http://www.bhtuning.com/visestrukom-prekrsiocu-oduzet-i-treci-automobil-t-26433.html
 
Kazne više ne mogu zastariti, tako znajte i to ...

Divljanja sa stranim tablama po BiH, također se sankcionišu, na granici se sve fino naplati ....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top