Oduzimanje vozačke - pitanje

Oduzimanje vozačke - pitanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
veceras me zaustavila policija,i pitaju hocsli duvat ja reko moze popio par piva,naduvo o.69% alkohola...oduzeli mi vozacku do ujutro i dobio kaznu 50km e sad interesuje me dali cu moci podignut vozacku iako imam oko 1500 km neplacenih kazni??????
 
Član
RE: hitno potrebna pomoc

Ne znam, samo znam da ces tih 1500 km platit kad tad. Tako da sve i da mozes nije ti to dugorocno rjesenje morat ces kad tad nesto vadit ili sl ;)
 
RE: hitno potrebna pomoc

Franki je napisao(la):
Ne znam, samo znam da ces tih 1500 km platit kad tad. Tako da sve i da mozes nije ti to dugorocno rjesenje morat ces kad tad nesto vadit ili sl ;)

ma druze ne treba mi nista od ove drzave samo vozacka:icon_confused:

marshal je napisao(la):
druze mozes dignuti vozacku dozvolu iako imas neplacene kazne

druze nadam se..ako ne mognem dignut vozacku stvarno sam sj...
 
Član
RE: hitno potrebna pomoc

vlado_jaje80 je napisao(la):
Franki je napisao(la):
Ne znam, samo znam da ces tih 1500 km platit kad tad. Tako da sve i da mozes nije ti to dugorocno rjesenje morat ces kad tad nesto vadit ili sl ;)

ma druze ne treba mi nista od ove drzave samo vozacka:icon_confused:

marshal je napisao(la):
druze mozes dignuti vozacku dozvolu iako imas neplacene kazne

druze nadam se..ako ne mognem dignut vozacku stvarno sam sj...



moze li pitanje..kako si uspio toliko kazni zaraditi???? :icon_eek:
 
RE: hitno potrebna pomoc

golf2 je napisao(la):
vlado_jaje80 je napisao(la):
Franki je napisao(la):
Ne znam, samo znam da ces tih 1500 km platit kad tad. Tako da sve i da mozes nije ti to dugorocno rjesenje morat ces kad tad nesto vadit ili sl ;)

ma druze ne treba mi nista od ove drzave samo vozacka:icon_confused:

marshal je napisao(la):
druze mozes dignuti vozacku dozvolu iako imas neplacene kazne

druze nadam se..ako ne mognem dignut vozacku stvarno sam sj...



moze li pitanje..kako si uspio toliko kazni zaraditi???? :icon_eek:


ma ima raznih kazni tu ,a nikad ni jednu nisam platio
 
Član
RE: hitno potrebna pomoc

vlado_jaje80 je napisao(la):
Franki je napisao(la):
Ne znam, samo znam da ces tih 1500 km platit kad tad. Tako da sve i da mozes nije ti to dugorocno rjesenje morat ces kad tad nesto vadit ili sl ;)

ma druze ne treba mi nista od ove drzave samo vozacka:icon_confused:

marshal je napisao(la):
druze mozes dignuti vozacku dozvolu iako imas neplacene kazne

druze nadam se..ako ne mognem dignut vozacku stvarno sam sj...


ma mozes druze sto posto jer moj ludi koleg aima 3400 km kazni pa opet uzeo vozacku,ranije nije moglo dok ne platis ali sada mozes
 
Član
mozes podici ovu sad vozacku, ali neces moci kad bude trebalo novu vaditi ili bilo koji dokumenat bez prethodno da platis te kazne :icon_rolleyes:
 
Član
Ako nemas automobil registrovan na sebi ne boj se svako tri godine ili cak 2 dvije kazne zastarjevaju, kolegi je izgorilo 2000 tako ne brini se =) oko Kazni ako nemas na sebi auto:cool::cool::cool:
 
Član
jedan savjet,riješi te kazne što prije,u Zenici vec 2 mjeseca,redovno oduzimaju auta...
zaustavi te patrola,rutinska kontrola,provjeri i oduzme auto ;)
 
Član
joj sto ima lupanja u ovoj temi. kakva crna zastara. mozda je moglo tako '96. ili za ovo vadjenje DRUGIH dokumenata. pretpostavljam da auto nije na tebi jer sumnjam da si samo za godinu uspio skupiti toliko, tako da osim sto kad ti istekne vozacka moraces to platiti, ostalo sve mozes vaditi. ne moze ti niko zabraniti da ti npr licnu izvadis.
 
ma znam i ja da cu morat pltit kad tad...odugovlacit cu maximalno :lol: al znam da cu platit...al et vozacka je jutros vracena bez ikakvih problema:cool:....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top