Od oktobra dozvoljen uvoz vozila starijih od 7 godina

Od oktobra dozvoljen uvoz vozila starijih od 7 godina

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nema logike,ali neka pošto je 99% auta ovde sa vraćanom kilometražom i lažiranom servisnom,kod švaba uglavnom kad im priđe veliki servis oni prodaju jer im se to ne isplati raditi to je kod njih užasno skupo...
 
e imam jedno pitanje samo....imam auto koje treba da se carini do kraja ove godine...2002 je auto ..pa da li neko moze da mi kaze mogu li samo da carinim a registracija da ostane poslije nove godine(znaci da poslije n.g reg.) ja licno mislim da moze ...al ???
 
bilo bi extra da se ovo uvazilo...a sto se tice tih stranica imas www.scout24.de i njemacki skaut za trazenje auta isto imas opciju da stavis euro3 i www.mobile.de isto tako za italiju www.scout24.it ...ako neko ima neku autopijacu za sloveniju neka stavi please....mada ljudi nisu tako jeftina auta kako se misli nego je bukvalno ono ako naletis na neko dobro auto...jer nemas ga ispod 3000 eura da valja pa dok platis carinu i pdv izadje te 10.000 KM al eto naleti se :123:
 
Super Moderator
ljudi jel sad ovo 100% prihvacen zakon
kako sta ? koja je granica ? nema granice al mora biti euro 3 motor ?
 
Član
allroad je napisao(la):
ljudi jel sad ovo 100% prihvacen zakon
kako sta ? koja je granica ? nema granice al mora biti euro 3 motor ?

zakon je usvojen al mislim da jos nije poceo s primjenom zato sto mora da se napravi centar za homologaciju vozila gdje ce se ustanovljavati norma i te ostale za**bancije
 
Član
uhhh dok oni naprave centar taj ...


evo citam u auto shop magazinu kao stoji naslov

IGRA GLUHIH telefona

kao evorpska unija je od septembra uvela EURO 5 norme...

sad ovi nasi kao neznaju hocel euro 3 ili 4

------------------------------------------------

a u avazu pisalo za euro 3 norme da je prihvaceno


:icon_rolleyes::icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top