Octavia A5

Octavia A5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo da parkiram i octaviana :icon_biggrin: naime, auto je ocevo, ali ga ja vozam...1.9 tdi, 2008 godiste, elegance oprema, bord, park.senzori, dvozonska klima, ma ima zene ima sve :lol:
evo i par slika:
;)

[attachment=27833]

[attachment=27829]

[attachment=27830]

[attachment=27831]

[attachment=27832]

[attachment=27834]

nadam se da nema onih koje bi ove zastavice uvrijedile...Slika je sa svadbe... [attachment=27835]
 
Član
ja sam prezadovoljan kako ide za 105ks, cak mi je drug vozio i kaze da ide bolje od passata 2.0 sestice... za te pare, ne moze bolje auto da se uzme...
 
Član
ma strašno udobno auto, ko nije vozio nezna, ja sam se iznenadio,
a kako ide to je priča za sebe, šlajdra u drugoj
 
Član
pa ja sam citao negdje da ove serije imaju najbolje rijesen mijenjac...

Ma da je licno moja, bila bi ona medju najbolji u BiH :) :cool:
 
Član
update :cool:

[attachment=27871]

[attachment=27870]

[attachment=27869]

[attachment=27872]

[attachment=27873]

[attachment=27874]

[attachment=27875]
 
Član
ma opet kazem da je licno moj, bio bi jos ljepsi...ali eto ne mogu ja stavljati nesto sto se ocu ne svidja :lol:

vidio sam prije 3 dana octaviu vRS, Zagreb table, pocela mi voda na usta ici :lol:
 
Član
Oprema,boja respekt;)

za motor bi trebalo ići malo na fitnes .

Za laganini ,umjerenu vožnju ok..al za kopanje u drugoj i malo "rejsanje" preporučam fitnes za bar +25-30% od trenutne konjice :icon_smile:

sve u svemu super tutač ;)
 
Legend
super octavia,fina oprema,extra izgleda,ne diraj nista:icon_biggrin:
ja bi samo retrovizore rijesio ovdje:cool:
 
Član
Za nase ceste, za vecinu ili nekog "normalnog" vozaca 1.9tdi najbolji izbor, trosi ispod 5 litara dizla, a ide sasvim solidno. 2.0 bi bio bolji izbor da mi imamo vise autoputa, za ovo trenutno dosta i 1.9. Ali i 2.0 kad se natovari i ide na zimovanje recimo, troma je poprilicno, ali hajd tko ce tada jurcati :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top