Ocajnicki trebam pomoc

Ocajnicki trebam pomoc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Imao sam 1.3,a Leta je imao 1.6, ja cu ti reci da su oba trosila vise nego GTI 1,8 16v a Leta nek ti potvrdi.
Ako se jos grebes od staraca mislim da ti ni jedno auto nije bas neka pogodnost al eto.
Nemoj samo radi moje price o dizelima da se saltas na benzin,dizel je opravdan maksimalno,ali nije za brzine.
Ja malo na meetingu opalio koju losu o dizelu a covjek odmah na benzin bjezi ;) :)
 
Član
Al_Galone je napisao(la):
Imao sam 1.3,a Leta je imao 1.6, ja cu ti reci da su oba trosila vise nego GTI 1,8 16v a Leta nek ti potvrdi.
Ako se jos grebes od staraca mislim da ti ni jedno auto nije bas neka pogodnost al eto.
Nemoj samo radi moje price o dizelima da se saltas na benzin,dizel je opravdan maksimalno,ali nije za brzine.
Ja malo na meetingu opalio koju losu o dizelu a covjek odmah na benzin bjezi ;) :)

Njega j**e to sto dizel ima ocajan zvuk, a i hoce covjek da ima svoje auto. jer kad imas svoje vozis kad ti je cejf i nikom ne polazes racune. Tesko je to kad imas auto i starci ti uređuju sve (ili barem dio).
 
e ovako da i ja kazem koju,pricao sam i sa Al_Galone-om o tom 1.3 golfu,on otpada i nemoj ni razmisljati o njemu ni pod RAZNO...jer taj motor pije benzin...npr meni je trosio SIGURNO vise nego GTI...a za godinu dana koliko je bio kod mene izletio sam za razne popravke na motoru 1000km,reko sve eh necu vise ulagati nece se vise kvariti i sve tako...ogadila mi se sva auta jedno vrijeme dok sam ga vozao...jebes auto koje se vuce kao kornjaca,a trosi ko lud...prodao sam ga za 2000km...a sto se tice izbora ja bih uzeo GTI-a jer meni je to nekako najbolji odnos snage i potrosnje...
 
...i zaboravio sam,znao se cijeli kokpit tresti po pola sata dok se auto ne ugrije...bio kod svih majstora mogucih niko nije otkrio zasto...
 
Član
Ako si još na familijarnom budžetu , uzmi ti dizela , pusti se GTI-ja i brzina . Lako je kasnije uzti GTI-ja kad budeš im'o koju kintu . Vjeruj da ćeš dobiti GTI-ja za dizela u sekundi ..
 
Ljudi hvala vam puno sto me svatate i sto ste mi pomogli. Popricacemo o toj temi sutra pa da me jos posavjetujete. Hvala puno.
 
Član
Buraz moj jebo te sve to eno ti u oglasima sad citam toyota mr2 cabrio 1.6 16v 115 ks 4000!Evo ja sad kontam da idem na stup da se ***** da bi mogao to da kupim!
 
Član
jojo je napisao(la):
Buraz moj jebo te sve to eno ti u oglasima sad citam toyota mr2 cabrio 1.6 16v 115 ks 4000!Evo ja sad kontam da idem na stup da se ***** da bi mogao to da kupim!

Hajde nisi jedini koji to radi. One kurave se jebu "U" autu a ti se jebi "ZA" auto. Sala mala. Jarane danas ako nemas svoje pare ne mozes cestito ni razmisljat o kupovini auta. Vidimo se akobogda sutra.
 
Legend
Neznam, meni je to auto pravo grobinasto. Mada nije ni golf puno bolji, ali u te pare radije bi vozo KR-a, i kada bi vec kupovo benzinca uzeo bi samo 16ku, nemoram se svaki dan ni vozat, hebat ga.
 
Član
Nije nismo ona ruzna ovo je ona mala obla 96 god. sto nazad ima motor i one crne mreze preko motora meni prejako auto isto ferari svijumi sad da imam pare otiso bi i uzeo to auto nebi pitao ni koliko trosi ni kakav je motor samo bi ga kupio a moja jaran ima takvu samo je kod njega 2.0 a to ipak lije benzin!
 
daki je napisao(la):
Neznam, meni je to auto pravo grobinasto. Mada nije ni golf puno bolji, ali u te pare radije bi vozo KR-a, i kada bi vec kupovo benzinca uzeo bi samo 16ku, nemoram se svaki dan ni vozat, hebat ga.

Daki sta to fali golfu,jos KR-u...:icon_evil::icon_biggrin::icon_evil:
 
emirEX_sa je napisao(la):
jojo je napisao(la):
Buraz moj jebo te sve to eno ti u oglasima sad citam toyota mr2 cabrio 1.6 16v 115 ks 4000!Evo ja sad kontam da idem na stup da se ***** da bi mogao to da kupim!

Hajde nisi jedini koji to radi. One kurave se jebu "U" autu a ti se jebi "ZA" auto. Sala mala. Jarane danas ako nemas svoje pare ne mozes cestito ni razmisljat o kupovini auta. Vidimo se akobogda sutra.


........."U".........ili..........."ZA".............pitanje je sada.LOL----:):D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top