Ocajnicki trebam pomoc

Ocajnicki trebam pomoc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
E ovako. Ljudi trebam par savjeta. Vec duze vrijeme se dvoumim ustvari troumim ako tako nesto postoji. Nemogu odluciti izmedju golfa 2:

-1.3 b
-1.6 b
-Gti 1.8 8 ventila

Uzmite u obzir da to treba puniti i da se ja jos uvjek "grebem" od staraca. Nista nije 100% ali imam u vidu te 3 masine.
Hvala unaprijed.
 
Član
drug 1.3 ti trosi ko 1.8 a razlika izmedžu 1.6 i 1,8 je mozda 1 litar tako da ti je moj savjet da uzmes 1.8 Gti-a
 
Sorry kriv sam ali nisam znao gdje da smjestim a hitno mi je.
Izvinjavam se jos jednom moja greska. Alenx drug hvala puno ako ima jos neko nesto nek javi.
 
Nisam ni mislio imam 1.6 dizela, mislim 1,6 benzin.
Hvala raja puno najbolji ste. Eeee koliko me to mucilo jer nemogu ni radi staraca uzet nesto sto puno trosi a dizela mi je preko glave.
 
Član
Ako ti profici kazu da je bolje 1.8GTI 8v ili 16v onda nemoj se vise troumiti. Nadji dobrog majstora i u potragu za autom. To ti je moj savjet. A sinoc sam ti rekao licno sto ja mislim.
 
emirEX_sa je napisao(la):
Ako ti profici kazu da je bolje 1.8GTI 8v ili 16v onda nemoj se vise troumiti. Nadji dobrog majstora i u potragu za autom. To ti je moj savjet. A sinoc sam ti rekao licno sto ja mislim.

Ma nasao sam ga ja. onaj bijeli je strava samo ga treba ispolirati.
 
Član
1.8 ... imas ojacan trap, duze ce ti trajati podvozje (krajnice ...) trosi isto ako ne i manje (normalne voznje) a ide :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top