Ocajnicki trebam pomoc

Ocajnicki trebam pomoc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Ne mislio sam na mr2 da je grobinasta, a mislio sam da je GTI kr, extra izbor, ukratko.
 
Administrator
jojo je napisao(la):
Nije nismo ona ruzna ovo je ona mala obla 96 god. sto nazad ima motor i one crne mreze preko motora meni prejako auto isto ferari svijumi sad da imam pare otiso bi i uzeo to auto nebi pitao ni koliko trosi ni kakav je motor samo bi ga kupio a moja jaran ima takvu samo je kod njega 2.0 a to ipak lije benzin!

nije druze ova je 88 god. serija prije one lijepe a ko ti je jaran sto ima 2.0
 
Administrator
e to ti je ova
65338398_4.jpg

65338398_1.jpg


a ova lijepa najslabija je 156 konja
9362_27.JPG

92e4_27.JPG
 
Administrator
iz oglasa je ova prva stara sa 115 konja, a kod lika iz kvadranta jeste ova druga 92" god al cisto sumnjam da ce je provozai ikada
 
Član
Ja sam mislio za ovu iz oglasa da je ta lijepa a Mesko ima iz kvadranta ovu lijepu mr 2 mada je slabo voza pravo ja mislim da je 2.0 nisam siguran a prije jedno mjesec me je pitao imam li koga da je kupi znaci da je prodaje al ne znam koliko ako nekoga interesuje raspitat cu se !!!
 
Administrator
jojo je napisao(la):
Ja sam mislio za ovu iz oglasa da je ta lijepa a Mesko ima iz kvadranta ovu lijepu mr 2 mada je slabo voza pravo ja mislim da je 2.0 nisam siguran a prije jedno mjesec me je pitao imam li koga da je kupi znaci da je prodaje al ne znam koliko ako nekoga interesuje raspitat cu se !!!

pitaj ga koji je motor koja god i koliko para i treba li sta raditi na njoj
 
Administrator
ne moras salim se Meskova je pokvarena cisto sumnjam da ce je popraviti prije Japana
 
Član
Ozbiljno sta joj je njegova je prejaka sa vana daj da je kupim pa turim nesto drugo unutra!
 
Znaci odpada i 1.3 i 1.6 i GTI sada uzimam mr2. Znaci funo u Irak i u dzepuve i u sve prazne flase da naspem nafte pa da se vratim i da furam u mr2-i. :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top