Obnavljane prekdaca koji se gule AUDI

Obnavljane prekdaca koji se gule AUDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jedina i jedina otvorena tema u DIY u vezi ovoga. Evo upravo danas sam počeo sa najvećom VAU-WAU boljkom u unutrašnjosti, pa ćemo da vidimo kako će ispasti. U pitanju je Golf V i naravno sve ručke su otišle u 3 p... mater..., skroz se izgulile, odvratno izgleda. Prekidači su isti kao na ovom AUDI-ju, pa ako je nekom volja, neka ih lijepi folijom i isjeca, ja neću da ih diram. U pitanju su samo ručke, odnosno, rukohvati.
Proces razvaljivanja tapacirunga nisam pisao, valjda to nije problem, ali ako treba nekom, napišemo i to detaljno.













Kad sam detaljno razvalio i ostale samo ručke, uhvatio sam se vodobrusnog P320 i udri dok ne ostane gola plastika. Kad je to sve završeno uzeo sam P600 i dobro uglačao plastiku. E sad, farba je kupljena, sutra ćemo ofarbati i vidjeti kako će ispasti. Probaćemo bez šprickita pa vidjeti, a možda i sa njim. Ovo je samo test da vidimo kako će ispasti, folije ne dolaze u obzir. Poslikam kad završim, a onda i kad montiram u auto.
 
Član
Napokon gotovo.:)

Pripremljeno za farbanje:

photo0010x.jpg


photo0011rx.jpg


Ofarbano:

photo0012cp.jpg


photo0013df.jpg


photo0014rb.jpg


photo0015st.jpg


Montirano na tapacirunge:

photo0016g.jpg


photo0017qa.jpg


photo0018p.jpg


Predveče sam montirao, a slike su sa mobilnog, nisu neki kvalitet. Uživo je baš super, poslikam ako stignem kad ofarbamo auto i sastavimo ga kompletno.
 
Član
Inače, nisam ni morao ovo raditi, ali eto, predložio sam i vlasnica se složila. Ovo je bio test i stvarno je ispalo mnogo, mnogo dobro. Zezancija je samo što treba bar 2 dana da ispadne super, a i razvaljivanje oduzme finog vremena.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top