O polaganju vozackog pred komisijom

O polaganju vozackog pred komisijom

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma trebas pred njima nako vozit s dvije...al nije ti to tolko bitno...ja sam pred komisijom kamion moto jednom rukom, na skretanjima nekim...i ne moras do 3. brzine drzat ba 2 ruke...jer se do 3. zacas isalta i onda stavis...
i obavezno obrati paznju na noge...kad vozis malo duze u jednoj brzini odmaraj nogu sa strane...i to prate...
 
ovako, prva greska : trebao ici pravo, a isao trakom koja skrece desno, na kraju mi rece instruktor da malo razmislim, tad sam se prestrojio ali dzaba ne smije instruktor nista pricati pred komisijom. (to je ona raskrsnica u nedzaricima, samo srednja traka ide pravo od tri trake ! )

drugo: kad sam zaobilazio autobus, to je u sekundi bilo, sjetim se ovog posta sa foruma
onda ako autobus krene izlazit sa stanice, da stanes i propustis ga, ili ako je slobodna lijeva traka da se prestrojis...

dam zmigavac i zaobidjem ga, vidim mase komisija glavom, trebao sam stati iza i pustiti da se ukljuci u saobracaj. Teoretski ne znam zasto bi ovo bilo pogresno, ali eto, kaze instruktor da je imao tri zenske i sve tri iz prve polozile, kao pazljivije od muskih, sporije voze, kazem mu ja ok vozit cu sljedeci put ko zensko.

Eto toliko. Ne pitajte me nista vise :icon_evil:
 
nisam sve citao,previse je:D

ali evo da dodam jos koji savjet,mene je samo upozorio hvala bogu,nije me htio oboriti zbog sljedeceg,ali ko zna.naime mi pred semforom,guzva,mic po mic,kad ja se nadjo da stojim na pjesackom,eh eto,mene je samo uopozorio,ali nikad ne znas.Naravno,sigurno je vec neko napomenuo,ali da ponovim da obavezno potpuno stanes na znaku stop,jarana su mi tako oborili,lik zakocio,samo se malo tockovi vrtili,znaci nije se zaustavio u potpunosti u puf ,pade lik.

a pazi sad ovo,ja sam od drugi put polozio,znas zasto?ne znas!Vozim ja vec nekih 25 min i zadnji semfor,uhvati me komisija u pricu o mom djedu,profesoru srpsko-hrvatskog,blabla,bio neki lik sa meckom 123 ispred mene,ja se nejmu zakacio na guzicu i ja za njim preko semfora,ja pogleda gore,kad imam sta vidjet,CRVENO svjetlo.to i bi!:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top