O polaganju vozackog pred komisijom

O polaganju vozackog pred komisijom

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kao sto sam naveo u novim clanovima, ubrzo izlazim na polaganje. Interesuje ima li kakvih caka da treba obratiti paznju, kako je bilo kod vas ?

ja sam po novom zakonu naravno, znaci instruktor je kraj mene a na zadnjem sjedistu komisija.

Ako imate kakvih prijedloga samo naprijed. Da trebam 200% paznje posvetiti pjesacima to vec znam :lol:
 

IGY

Član
cuvaj se prvenstava prolaza, na tome najvise padaju
pravilo desne zapamti dobro
zmigavce pali redovno
i gasi svjetla prije nego sto ugasis auto :D
 
Član
Cuo sam i da gledaju jesu li ti patike svezane. No nebitno je to... Moraš imati onu knjižicu koju dobijes kada kreneš u auto školu. Na zadnjoj strani imaš neke eliminacione greške nabrojane... Kao što mi reče Faya, ti misliš da on ništa ne prati, a on ustvari na prvih 200 metara zna kakav si ti vozač ustvari... Uostalom, nek on nešto napiše, ja još nisam došao do te faze :D
 
Član
Nemoj da te navuce da skrenes u ulicu gdje zabranjeno skretanje,na tome padne dosta raje
 
Član
spustis rucnu, i podignes kad zavrsis :D ja sam gledo kako cura izlazi iz auta sva sretna. kad auto ode nazad. trci ona za autom, kad onaj iz komisije povuce rucnu. to po starom zakonu bilo...
PS. treba li napominjati da je cura polozila??? naravno nije to pred nama receno, al je nije bilo naredni put kad se trebalo polagat...
 
Član
mene su poksali zbrzit,pricali nesto sa mnom laganica,i kraj voznje,aj kaze gasi auto....gasi kaze :)evo reko polako,lagano ugasim radio svjetla pa auto :)

a pazi da ti ne kazu negdje da stanes gdje je zabrana,nekad su znali i to furati ali rijetko.ako te odvuku u batvu na polukruzno cuvaj se tog...najbolje nadji nekog jarana d ako krenes u batvu da on ispred tebe ode gore i parkira se i otvori haubu,lafo pokvareno auto,da te ne obore dzaba...jer tu oborit mogu lako
 
N

nenad

Zavezi se, upali svjetla i ugasi ih prije gasenja auta, drzi rastojanje, pazi kako se prestrojavas, nemoj oduzimat prvenstvo prolaza... a oni te nagovaraju da vozis brze, da ne propustas pjesake, prodjes kroz zuto, skrenes u zabranu, ma svasta nesto :) ja kad sam polagao, komisija me u subotu u 12 dovela na skver da se ukljucim iz sporedne ulice (ona ulica iza opstine) e hajd se ti ukljuci a da nikom ne oduzmes prvenstvo prolaza :D
Sve u svemu - postuj sva moguca i nemoguca pravila i polozices :D
 
Član
MRTVI KUT jasam natome pao kad sam reko ovom u komisiji "stace to meni" a on kaze "dodji ti nama opet":icon_evil:
 
hero je napisao(la):
300 km u onu knjizicu i prolazis, NAZALOST

nidje veze maca dok je bilo po starom odnosno sistemu podloznijem podmicivanju je bilo 200 KM moglo je i manje...a sad ako znas vozit prolazis jer te sad ne moze namjerno zajebavat i obarat...tako da sad placaju samo oni koji ne znaju vozit dok su prije placali i oni koji znaju...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top