O polaganju vozackog pred komisijom

O polaganju vozackog pred komisijom

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hero je napisao(la):
300 km u onu knjizicu i prolazis, NAZALOST

;)

Obrati paznju da bez greske napustis poligon, a ostalo rijesava IVO ANDRIC :D:D:D







200km_prednja.jpg
 
Član
cim otvaras temu znaci da nisi siguran u sebe :)
prvo rascisti sam sa sobom da li znas vozit ili ne :lol: :D

sala mala ;)
kao sto je neko vec i rekao postuj sva pravila i polozit ces
ako ne napravis gresku ne moze te oborit
sretno!
 
Član
Fele je napisao(la):
Ma nista, sjednes u auto i kazes vezite se polijecemo :lol:

fele, ako vjerujes da mi je jaran prico, kako je nakav njegov haver, budaletina teska, malo popio i otiso da polaze. reko im, vezite se polijecemo... :D
i naravno, pao... :D
 
Početnik
ja vala od prve bez kesha i tome slicnih marifetluka i to smatram zasluzenim jer se mogu pohvaliti time da sam savjestan vozach. u 5 godina sam dobio samo jednu kaznu i to sto sam oca odvezo u 1 nocu u dezurstvo u dom zdravlja i parkiro ispred ...
 
Član
Nema vishe podmicivanja, moj drug nedavno polagao, pokusao da podmiti nije mogao, tj nisu htjeli oni, padne prvi put svojom greskom, drugi put odvozio bez greske i proso... :D
 
Član
Har3 je napisao(la):
Nema vishe podmicivanja, moj drug nedavno polagao, pokusao da podmiti nije mogao, tj nisu htjeli oni, padne prvi put svojom greskom, drugi put odvozio bez greske i proso... :D

pa to ne ide licno nego preko instruktora. ako je isao licno e onda mu ja nebi dao da ikad polozi.
 
Član
jedna od vazhnijih "sitnica" koju svaka komisija gleda a ti to ne vidish jer su ti iza ledja - obavezno prati SVE retrovizore i kad nemash potrebe, kad si na pravcu i ne prestrojavash se uvijek sharaj ochima po RETROVIZORIMA ;)
 
Član
edo_16v je napisao(la):
hero je napisao(la):
300 km u onu knjizicu i prolazis, NAZALOST

;)

Obrati paznju da bez greske napustis poligon, a ostalo rijesava IVO ANDRIC :D:D:D

200km_prednja.jpg

Prošla su vremena kada je Ivo Andric rjesavao stvari ;)

@emirEX_sa - Ne može sada ni preko instruktorima, u rijetkim slucajevima može, ali više u komisiji nema onih iz mup-a, sada je samo ispitivac, imaju plate dobre, i ne zele da riskiraju posao radi nekih 200 maraka... Odmah bi se digla pobuna na poligono... kako je ovaj položio a lošije od mene vozi, a ja vozim bolje pa sam pao...
 
Član
ja sam u januaru po novom polago...znaci, ko sto Samir rece, da sam mu reko :), sve covjek prati, gleda ti rad nogu, jel ti peta kad pustas kvacilo naslonjena na pod, da ne pustas cijelom nogom, kako spustas u nizu, jel trznes vozilom...onda, ako prelazis prugu, moras pogledat lijevo-desno...zmigavac ne zaboravit nikad...ne fulat stop (jer je to eliminaciona greska), kao ni ugroziti pjesaka, il zakaciti trotoar (sve su ovo eliminacione)...onda ako autobus krene izlazit sa stanice, da stanes i propustis ga, ili ako je slobodna lijeva traka da se prestrojis...uglavnom, nemoj da ista zaboravis i da mislis da on to ne vidi...sve prati...
ja sam recimo sve upalio fino, ubacio u 2. (jer je kamion bio :)), spustio rucnu, i kreno fino sa zmigavcem...kad sam se vracao, stao sam, zatego rucnu, izbacio iz brzine sve, osim brisaca pogasio, i ugasio kamion...i onda su brisaci jos jednom proradili, al se covjek pravio, kao da nista nije ni vidio, jer sam vec bio proso, i vec mi je bila napisana potvrda...:)

eto sretno ti na polaganju, da polozis iz prve...i naravno bez stele, jer nije potrebna ako znas...
 
hvala svima na odgovorima ! ;)

jos nesto, posto nemam navike stavljati obje ruke ne volan dok ne prebacim iz prve u druge i iz druge u trecu, sta mislite o ovome? da li da izmedju druge i trece stavljam desnu ruku na volan
 
Član
Mislim da moraš stavljati... ne znam ni jednu auto školu koja ti dozvoljava da voziš sa jednom rukom, osim u trenutcima kad mijenjaš brzine... bolje ti drži s obje volan...
 
Član
ko sto neko gore rece, obavezno sa dvjema rukama vozi... a bice vremena kad polozis za kuliranje jednom... ja ne pamtim kad sam poslije polaganja vozio tako, osim nekad iz zajebancije ono...
ma samo po pravilima, laganice i nemoj da te zajebu, tu prvenstveno mislim, da ti kaze, ubrzaj, negdje gdje nebi trebo, il da ti kaze, hajde mozes, a imas pjesaka. il da te navedu u zabranu.
znaju ti cesto tako nesto reci, da vide kako ces ti postupiti... samo reci, ne moze tu, tu je zabrana...
ma bice to dobro, samo laganice...
 
Član
ja sam po starom zakonu polagao, ma uglavnom samo poslusaj instruktora on ti je sve prije objasnjavao i pazi se posto komisija zna da te navlaci na zabrane, tako su mene pa samo sto ih nisam pobio.... :) :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top