Nurija Mahmutovic - Golf 4

Nurija Mahmutovic - Golf 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

DLS

Početnik
Vernes_AMG je napisao(la):
evo kako to izgleda nekome ( npr. meni ) ko prvi put cita neke detalje. Nurija je imao strasno brzog golfa , najbrzeg dizela na ex-yu SR sceni tad. Imao je turbinu sa Touarega i milion nekih stvarcica. Prodao ga je liku koji se zove Bosko , koji ga je odrzavao , onda ga je Bosko prodao drugom liku koji ga je isto odrzavao pa je taj lik prodao Golfa nekom Alenu u tako losem stanju da ga je Alen morao skoro pa restauirati , zamjenivsi turbinu iz Touarega turbinom iz Mercedesa 320 Kompresora i sad Nurija vozi motor , bas je bezobrazan.








Sala mala , ali stvarno sam spojio sam par postova , eto kako bi to izgledalo xD :)


i ja sam tako isto ovo svatio .. nekontam al hajd:lol::cool:
 
Legend
nenad je napisao(la):
Ja sam cuo da taj Nurija uopste nije stvarna licnost, vec samo mit :D

Neki kazu da da je potomak karabaje, i da nocu proganja nevine cure po Sapni, ali jedino sto mi znamo jeste da je bio strasno brz :)

Nas timski RACE DRIVER The Nurija :D
 
emir_89 je napisao(la):
ja ne kontam svrhu ove teme, hajd da se sta pametno pise, pa inekako, al ovako...

Kako ne kontas, pa saznali smo da je Golf imao puno vlasnika, od kojih su ga neki cuvali, a neki lomili. Ovo mi je sada zaista pomoglu u zivotu, nevjerovatan uticaj na mene je ova tema imala, moj zivot je sada ispunjen optimizmom i ljubaljvu. Definitvno bih svima preporucio da citaju ovu temu.;)







:lol:
 
Član
emir_89 je napisao(la):
ja ne kontam svrhu ove teme, hajd da se sta pametno pise, pa inekako, al ovako...

Ma nemaš ti pojma očigledno.:D

Baš je super tema, 8273642 informacija i svi kažu da su u pravu.:cool:
 
Član
olensoner je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
ja ne kontam svrhu ove teme, hajd da se sta pametno pise, pa inekako, al ovako...

Kako ne kontas, pa saznali smo da je Golf imao puno vlasnika, od kojih su ga neki cuvali, a neki lomili. Ovo mi je sada zaista pomoglu u zivotu, nevjerovatan uticaj na mene je ova tema imala, moj zivot je sada ispunjen optimizmom i ljubaljvu. Definitvno bih svima preporucio da citaju ovu temu.;)



:lol:

a meni nije jasno, jel ova tema o golfu ili nuriji? ja ipak mislim da bi nurija trebao imati prednost jer u naslovu prvo pise njegovo ime. tako da mislim da bi tema trebala krenut skroz iz pocetka... ovo do sad se ne pika... :D :lol:
 
Legend
pa jbg, definitivno da admini tolerisu neke stvari vise, neke manje al hajd necemo o tome, tuzlanski lobiji neki izgleda :D
 

IGY

Član
xzone, kako mozes reci da Jargo nije nikad bio na SR kad je covjek oduvijek tu, slozio keca turbaka koji leti, radio mnoga auta itd
ne provaljuj se ba

i dosta je ovde vise, mislim lik uopste nije na forumu ovo ispada kao da mu se prica iza ledza

lock
 
Član
Evo jos jedna informacija i necu vise BOGA MI.Nurijin golf je bio i kod RUME na vratniku i ja sam ga mogao kupiti za 11500KM,vidite da ne znate sve.PRVI DAJEM GLAS ZA IGYA,obzirom da nema suzdrzanih molim da odluka stupi odmah na snagu.Imali pitanja,prvi put,drugi put, treci nema !!!!!!!!!!USVOJENO!!!!!!!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top