Novo: Need for Speed: Shift

Novo: Need for Speed: Shift

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pfffff nfs ...bas totalno glupo ..svaki put najavljuju bit ce ovo bit ce ono ..a uvijek isti k.
kupite si GT
 
Član
http://www.youtube.com/watch?v=iIDJrpr8sjM

Evo nesto i za RCat :cool: http://www.youtube.com/watch?v=4WsU4417o9U&NR=1
 
Član
evo ga konfiguracija...nije nesto puno zahtjevna ...
Minimum requirements:
Pentium 4 3.2 GHz (3.4 GHz for Vista)
1GB of RAM (2GB for Vista)
Graphics card with 256MB of RAM support Pixel Shader 3 (PCI-Ex)
Sound Card compatible with DirectX 9.0c
10GB of available hard disk space
Windows XP SP3 or Vista SP1
8x DVD Drive
Recommended configuration requirements:

Intel Core 2 Duo 2.5 GHz or AMD 64 X2 2 GHz
2GB of RAM (3GB for Vista)
Graphics card with 512MB of RAM support Pixel Shader 3 (PCI-Ex)
Sound Card compatible with DirectX 9.0c
10GB of available hard disk space
Windows XP SP3 or Vista SP1
8x DVD Drive
 
BHT Ovisnik
pa ovo ce meni onda letiti :cool::cool:
nego mtr koja je ovo igra da si skinem,stalno trazim neke dobre avione
 
Član
Valjda cu moc igrat na max u :D
Ako ne onda ne vrijedi ni igrat :D

MTR je napisao(la):
0g1 je napisao(la):
MTR je napisao(la):
GT je zakon sto se tice fizike i auta a ovaj NFS je za djece lupanje na 250 i picis dalje bezze , e sad ne znam za ovu novu , al ocekivam ktstrfu. A ove slike , to na svakom teaseru izgleda super a kad instaliras ono :icon_rolleyes: , kazes sam sebi wtf dje ono sunce i ona raja sto pljesce sa strane :lol::lol:

slike uopste nisu preuvelicane samo sto ti nemas grafaicku kako treba i ostale komponente kao vecina :icon_biggrin:

dodji provjeri , 4 GB RAM ,na grafickoj ( X 2 ) imam RAMA za izvoz , evo opis ventilatora na grafickoj : brate kad puse izbaci te iz sobe , heheh sto mislis da samo ti imas dobar komp, sad si me navuko , brate u mene skopcan komp na LCD od preko metra , ja mislim da je dovoljno a evo ti malo moje grafike

ram je najjeftinija komponenta imam i ja 4 GB rama kupio za 100 kmica DDR2800 Mhz problemi su u procesorima i grafickoj graficke su skupe...
 
Član
Evo imam jednu informaciju da ovaj treci Need for Speed World Online jeste temeljen na Most Wantedu e sada dali je istina vidjecemo al gledo sam triler isto ko Most Wanted samo druga auta i malo bolja grafika
 
Član
za tu verziju online ... kako to ide , hocel se placati da se registrujes , kako ce se igrati

ili ce nesto biti ko na fb samo ti kaze YOU WIN or YOU LOSE
 
Član
badboy je napisao(la):
za tu verziju online ... kako to ide , hocel se placati da se registrujes , kako ce se igrati

ili ce nesto biti ko na fb samo ti kaze YOU WIN or YOU LOSE

Nece biti tako nego Npr.Kao NFS Most wanted imas kupis auto napucajes samo sto se igra preko interneta znaci igrica ce zauzimati nekih 6Gb i instaliras je i pucaj
 
Član
a trke kako ce biti ....

ili te nisam dobro skontao ..

znaci vozit ces ti auto i sve ... samo online protiv nekog drugog ili sta
 
Član
npr sada ja imam auto na shiftu trko se protiv ostalih na internetu kupovo dijelove i napuco ga i sada se trkam protiv tebe preko interneta i dobro si skonto
 
Član
i mene zanima ta online..da li je izasla..ako ne ..kada ce...koja ce bit konfiguracija..i koja je dovoljna brzina neta...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top