Novo: Need for Speed: Shift

Novo: Need for Speed: Shift

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Meni je jedan od najdrazih ipak ostao NFS:porsche. Ali sam najvise igrao Undergound jedinicu sto jest ,jest.Premda svi su oni nula na spram Gran Turisma. :D
 
Član
braco mila grafike izgleda da mogu baciti svoj PS2 svakako igrice ne izlaze a ova igrica sigurno nece moci kompic
 
Član
Preskocio sam Undercover, mozda ovo ne preskocim, ali opet mi se ovo nesto ne igra, dosadile mi simulacije, igrao sam Gran Turismo 2 cijelo djetinjstvo :D
 
Član
Grand Turismo je bila najaca igrica imalo je podosta dobrih auta e da njega oce napraviti sa onim autima l da bude dobra grafika i jos dali ima grand turismo 5 za PC a i ovaj need for speed je dobar extra samo da mi je volan nabaviti a izace jos 2 need for speeda ove godine jedan za Online trkanje znaci preko interneta ce se samo moci igrati i jos jedan Kao i sto su prosli bili ja mislim da ce bas biti po ulicama
 

MTR

Član
GT je zakon sto se tice fizike i auta a ovaj NFS je za djece lupanje na 250 i picis dalje bezze , e sad ne znam za ovu novu , al ocekivam ktstrfu. A ove slike , to na svakom teaseru izgleda super a kad instaliras ono :icon_rolleyes: , kazes sam sebi wtf dje ono sunce i ona raja sto pljesce sa strane :lol::lol:
 
Član
MTR je napisao(la):
GT je zakon sto se tice fizike i auta a ovaj NFS je za djece lupanje na 250 i picis dalje bezze , e sad ne znam za ovu novu , al ocekivam ktstrfu. A ove slike , to na svakom teaseru izgleda super a kad instaliras ono :icon_rolleyes: , kazes sam sebi wtf dje ono sunce i ona raja sto pljesce sa strane :lol::lol:

slike uopste nisu preuvelicane samo sto ti nemas grafaicku kako treba i ostale komponente kao vecina :icon_biggrin:
 
Član
SamiRX-8 je napisao(la):
Preskocio sam Undercover, mozda ovo ne preskocim, ali opet mi se ovo nesto ne igra, dosadile mi simulacije, igrao sam Gran Turismo 2 cijelo djetinjstvo :D

i ja sam igrao grand turismo 4 na PS2 nocima i danima dosao do trke koja se mora voziti 24 sata i odustanem nema bolje igrice sto se tice auta
 
Murinho je napisao(la):
Grand Turismo je bila najaca igrica imalo je podosta dobrih auta e da njega oce napraviti sa onim autima l da bude dobra grafika i jos dali ima grand turismo 5 za PC a i ovaj need for speed je dobar extra samo da mi je volan nabaviti a izace jos 2 need for speeda ove godine jedan za Online trkanje znaci preko interneta ce se samo moci igrati i jos jedan Kao i sto su prosli bili ja mislim da ce bas biti po ulicama

GT je ekskluzivno pravljen samo za Play Station,pa tako ce biti i za GT5 kad jednog dana izadje. ;)
 
Član
:cool:
duurma je napisao(la):
SamiRX-8 je napisao(la):
Preskocio sam Undercover, mozda ovo ne preskocim, ali opet mi se ovo nesto ne igra, dosadile mi simulacije, igrao sam Gran Turismo 2 cijelo djetinjstvo :D

i ja sam igrao grand turismo 4 na PS2 nocima i danima dosao do trke koja se mora voziti 24 sata i odustanem nema bolje igrice sto se tice auta

Prelazio sam ja i 24h ....... ustvari vozi se oko 4-5 sati al ono kao 24h......
dobijes formulu i bruku ludih i skupih auta ..... :cool:
 

MTR

Član
0g1 je napisao(la):
MTR je napisao(la):
GT je zakon sto se tice fizike i auta a ovaj NFS je za djece lupanje na 250 i picis dalje bezze , e sad ne znam za ovu novu , al ocekivam ktstrfu. A ove slike , to na svakom teaseru izgleda super a kad instaliras ono :icon_rolleyes: , kazes sam sebi wtf dje ono sunce i ona raja sto pljesce sa strane :lol::lol:

slike uopste nisu preuvelicane samo sto ti nemas grafaicku kako treba i ostale komponente kao vecina :icon_biggrin:

dodji provjeri , 4 GB RAM ,na grafickoj ( X 2 ) imam RAMA za izvoz , evo opis ventilatora na grafickoj : brate kad puse izbaci te iz sobe , heheh sto mislis da samo ti imas dobar komp, sad si me navuko , brate u mene skopcan komp na LCD od preko metra , ja mislim da je dovoljno a evo ti malo moje grafike

[attachment=21841] [attachment=21842]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top