Novo: Need for Speed: Shift

Novo: Need for Speed: Shift

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Svijet Igra je napisao(la):
Nama je maštu najviše zagoličao Need fors Speed World Online koji, saznajemo, sljedeći mjesec započinje prva testiranja te išćekivane igre. EA navodi: "igra vam nudi bezbroj staza i modova za utrke gdje će igrali moči formirati svoje vlastite timove. Igraći će moći kupovati i tunirati nikad više licenciranih automobila a svoj napredak će moći upoređivati s svim ostalim igračima u cjelom svijetu. A sve će se to odvijati u najvećem nelinearnom vizualnom svijetu u povjesti NFS serijala".



Za kraj jos spomenimo kako na igri rade vrjedni programeri iz EA studija Singapore a tjesno surađuju sa studijem stvoriteljem NFS serijala, Black Boxom.

World_1.jpg


jedva cekam da izade da vas derem

nezna se kada ce izaci neki govore u 4 tom razdoblju

a neki u 3 cem
 
zdravo svima ja sam novi ovde....instalirao sam nfs shift......i malo mi secka u toku voznje......imam 2 gb rama,procesor 3.4+hgz,graficka GeForce 9600 GT 1gb ddr3 HD......i XP SP2
 
Član
NIKOLA1111 je napisao(la):
zdravo svima ja sam novi ovde....instalirao sam nfs shift......i malo mi secka u toku voznje......imam 2 gb rama,procesor 3.4+hgz,graficka GeForce 9600 GT 1gb ddr3 HD......i XP SP2

sa tom konfiguracijom prosto nemoguće!;) možda je do cd-a, cracka... šta ja znam čačkaj malo:lol::lol:
 
Član
NIKOLA1111 je napisao(la):
zdravo svima ja sam novi ovde....instalirao sam nfs shift......i malo mi secka u toku voznje......imam 2 gb rama,procesor 3.4+hgz,graficka GeForce 9600 GT 1gb ddr3 HD......i XP SP2

Tema je od 8 mjeseca pa i nije pozeljno dizat starije teme ...
A sto se tice te tvoje konfiguracije provjeri da ti mozda nije ukljuceno ono Anti Al. ili nesto od toga pa ti zato steka .. . .
 
Član
http://needforspeed.com/web/nfs/downloads
Eto izasao je i dugo cekani patch,skinut,instaliran ali nece da mi radi sa starim crack-om,pa eto cekam za verziju 1.02,ako ga je neko uspio upariti sa starim crackom onda fino pm da i ja znam uzivajte
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top