Novi ZOBS u Srbiji

Novi ZOBS u Srbiji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Davor_ je napisao(la):
GrandMaster je napisao(la):
Bolje bi im bilo malo da povedu racuna o truhlinama od auta koja se voze (kao i u BiH) po njihovim cestama a ne da s*ru za folije....


Cesto putujem dole, pa cemo vidjeti...

Em truo i nesiguran em ima folije pa te ne vidi i izleti ti?!?!STA TI JE BOLJE A?!

Mislio sam na tehnicki ispravna i novija vozila sa kvalitetnim (Llumar, foliatec...) folijama....

IGY je napisao(la):
a jel ovo vrijedi samo za gradzane Sr ili i za nas
jer sta ako je kod nas recimo dozvoljeno za xenone to sto je kod njih zabranjeno, necu valda skidati xenone kad ulazim u Sr


Otprilike kao sto se i na drzavljane Srb u BiH odnosi clan Zakona koji govori o voznji poslije 23 za one koji su mladji od 23god...
 
Član
GrandMaster je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
GrandMaster je napisao(la):
Bolje bi im bilo malo da povedu racuna o truhlinama od auta koja se voze (kao i u BiH) po njihovim cestama a ne da s*ru za folije....


Cesto putujem dole, pa cemo vidjeti...

Em truo i nesiguran em ima folije pa te ne vidi i izleti ti?!?!STA TI JE BOLJE A?!

Govorim o tehnicki ispravnim i novijim automobilima sa kvalitetnim (Llumar, foliatec...) folijama....

IGY je napisao(la):
a jel ovo vrijedi samo za gradzane Sr ili i za nas
jer sta ako je kod nas recimo dozvoljeno za xenone to sto je kod njih zabranjeno, necu valda skidati xenone kad ulazim u Sr


Otprilike kao sto se i na drzavljane Srb u BiH odnosi clan Zakona koji govori o voznji poslije 23 za one koji su mladji od 23god...



A takvih je u odnosu na ova o kojima a govorim MALO
 
Početnik
ma samo da te mogu j*at i uzet ti 20 eura iz dzepa a j*e se njima za folijama i xenonima sta oni znaju sta su xenoni j*em ih nepismene .kao neka drzava dobra .. LOPOVSKA DRZAVA ..nije narod lopov nego politicari ,vlada i ovi panduri korumpirani :icon_mad::icon_mad:
 

Div

Član
Joj pade mi na pamet, zamislite da kod nas dodje to za prskalice i farove, ja kakvih bi to bilo improvizacija ne smijem ni pomislit haha!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top