Novi ZOBS u Srbiji

Novi ZOBS u Srbiji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dolaze polahko EU Zakoni....
pa za xenone nije tesko to napravit
ubacis automatsko nagibanje farova i prskalicu i gotovo gdje je problem ???
 
BHT Ovisnik
@almir
pa to pitam,jer znam dosta raje koja tako rega,nije mi jasno,tehnicki moze,ovamo ne moze,s policijom cu lako jer ako mogu na tehnickom da stavim i naprijed 25%
 
Član
ne postoji 25% zatamnjenje mozda su mislili AT25 ili 75% potamnjenja? ili 55% naprijed, 25% ne postoji, za xenone extra pun mi k onih kugla svjetlosti sto zasljepljuju,na tehnickom samo spusti svoj prozor i to je to, nakon sto sam preslusavao raju o razlici izmedu starog i novog sistema teh. PRIJE NISI MORO DOC, SAD MORAS... to ti je sve..
 
Član
cega ima? JA dosad 3 auta potamnio u llumaru, prvo potamnio prije 3 i nesto godine, ne postoji nista ispod 55% tako je meni receno, dakle samo ima 55 do 95... 25% i da ima se uopce ne vidi,to je sranje uopce stavljat na auto, ne vidi se ni 55 a kamoli 25
 
Član
nije cilj zatamnjivanja da te niko ne vidi kroz staklo. jedino ako si kriminalac pa ne zelis da te vide. po meni 25 ili 30% je sasvim dovoljno za zatamnjivanje i sve preko toga je po meni preseravanje i potpuno nepotrebno. sa 25%-nim zatamnjenjem i + fabricki zatamnjena stakla je sasvim dovoljno i lijepo izgleda
 
BHT Ovisnik
ja znam da ima 25% i 30% od ovih nizi,i nekako mi je fino kad je i naprijed i nazad 25%,nije toliko jako,a fino i ope ima svoju svrhu:icon_smile:
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
nije cilj zatamnjivanja da te niko ne vidi kroz staklo. jedino ako si kriminalac pa ne zelis da te vide. po meni 25 ili 30% je sasvim dovoljno za zatamnjivanje i sve preko toga je po meni preseravanje i potpuno nepotrebno. sa 25%-nim zatamnjenjem i + fabricki zatamnjena stakla je sasvim dovoljno i lijepo izgleda

Slazem se sa EmirEX-om ;)

Astra ne znam ko ti je rekao da nema ispod 55% ali se taj ili zaj*ao ili nema pojma :lol:
 

EJ2

Član
pa dobro, nije ovo ni strasno... i u austriji recimo ne smijes postavljati aftermarket farove ako nemaju elektricno stelovanje (za auta od valjda '93.), xenon-farovi moraju imati prskalicu... zatamnjivanje: ako su stakla na autu vec fabricki zatamnjena onda zaj*i, ne smijes vise (al' se ipak tolerise ako pozadi zatamnis) a prednja stakla i sofersajbu ne smijes nimalo.

a recimo za spustanje, mora auto biti minimalno 11,5 cm iznad zemlje (8cm za savitljive dijelove, kao branike), guma odn. tocak ne smije viriti ispod blatobrana itd itd...

ma, naucice nas EU pameti - mozda bi bilo bolje da postanemo savezna drzava SAD-a, kod njih smijes radit' sta hoces :cool:
 
Član
covjek sto radi tamo, kad sam dosao tamnit astru, ja prvo htio 35% sto vi kazete, on meni prvo sta ce ti to uopce se ne primjeti, kao drugo mi to nemamo samo od 55% sto je i meni logicno, sta onda dodje nego i kaze de mi 6,5 % na prednja 9,5 na zadnja, nista ispod 55% se ne primjeti barem lumarove folie, ostalo ne znam, nije to samo EU, eno i u hrvatskoj ti je isto, sto se tice felgi, spustanja,zatamnjenja, moras felge ATESTIRAT, sve sto stavljas na auto.. a imam jednog poznanika sto studira u becu, u njeg auto potamnjen nazad podosta, naprijed 55% 65% normala putuje jos njihove table ima
 

IGY

Član
a jel ovo vrijedi samo za gradzane Sr ili i za nas
jer sta ako je kod nas recimo dozvoljeno za xenone to sto je kod njih zabranjeno, necu valda skidati xenone kad ulazim u Sr
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top