novi zakon o uvozu auta do 10god. starosti???

novi zakon o uvozu auta do 10god. starosti???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
zanima me vaše mišljenje, šta mislite koliki će biti pad cijena automobila kod nas kad se i ako se izglasa taj novi zakon o uvozu auta starosti do 10god??
 
Član
Deyo je napisao(la):
Mislim da ću uvest' AlfaRomeo :D

Jeftiniji je ovdje nego tamo! Bas nije na cijeni nikako, a i ja se przim na Alfu! Jesu li bas toliko nepouzdani, ili ih samo ljudi ne vole na ovim prostorima?
 
Član
badboy je napisao(la):
passat ili reno

samo suti se oko ovog zakona tako da zasad nema nist

a jbg ja sam bio nedavno zagrizo za novu pro_ceed pa me onda počelo kopkat oko ovog zakona, reko j*emu daj sačekat ću još koji mj. pa vidit dal će to ugledat svjetlo dana- pa reko onda za 6-7 somića eura će se dat uzet fin passat ili bora
 
Legend
i ja sam se zagrija za Alfu 147,ove njihove motore twin spark ljudi dosta hvale,ali podvozje im je malo problematicno za ove nase puteve,ali kako deyo rece svako auto ima svoje prednosti i svoje mane:icon_biggrin:
 
OggyBoy je napisao(la):
Deyo je napisao(la):
Mislim da ću uvest' AlfaRomeo :D

Jeftiniji je ovdje nego tamo! Bas nije na cijeni nikako, a i ja se przim na Alfu! Jesu li bas toliko nepouzdani, ili ih samo ljudi ne vole na ovim prostorima?

ma nema auta koje se ne kvari... a ja sam se nagledao Alfi sa 500-600000km u nevjerovatno dobrom stanju... i bez ijednog kvara na motoru;)
no nebitno, sto se tice ovog zakona, sumnjam da ce ista promjeniti dok god ljudima ne ukinu vize, jer ovi sverceri su vecinom salabajzeri i mnogi imaju enormne zaraade na autima, dok covjek sam ne ode i sebi dovuce auto, sumnjam da ce se bitno cijene mjenjati...
 
Član
Mašta čini svašta:lol: Još nijedana varijanta zakona nije donešena ni 10g ni euro 3 a ljudi se već spremaju za sva moguća scenarija :123:
 
Član
Bila je jako fina Alfa 147 2.0 TS - manuelni mjenjac, na autopijaci ovu nedjelju. Crna, fine felgice, dosta ocuvano je djelovala, ne sjecam se godista, al 9900 je bila cijena. Jako povoljno za taj auto...
 
Član
olensoner je napisao(la):
ma nema auta koje se ne kvari... a ja sam se nagledao Alfi sa 500-600000km u nevjerovatno dobrom stanju... i bez ijednog kvara na motoru;)
no nebitno, sto se tice ovog zakona, sumnjam da ce ista promjeniti dok god ljudima ne ukinu vize, jer ovi sverceri su vecinom salabajzeri i mnogi imaju enormne zaraade na autima, dok covjek sam ne ode i sebi dovuce auto, sumnjam da ce se bitno cijene mjenjati...

a to si upravu, al nema veze samo da zakon stupi na snagu i jbg sam zapičit u Njemačku ili Italiju i dofurat sebi šta, samo kojeg pajdu nazvat da uhoda teren prije dolaska.
- Al znaš šta jedino mi je drago zbog ovih milijun švercra što su na svakom kilometru otvorili neki salon polovnih auta i što ONI zarađuju po 200 % na svakom, dofuraju polupan za neku bagatelu poprave i prodaju po j*... visokoj cijeni, e pa mislim da će bar to bit kraj za njih
 
aksiom je napisao(la):
a to si upravu, al nema veze samo da zakon stupi na snagu i jbg sam zapičit u Njemačku ili Italiju i dofurat sebi šta, samo kojeg pajdu nazvat da uhoda teren prije dolaska.
- Al znaš šta jedino mi je drago zbog ovih milijun švercra što su na svakom kilometru otvorili neki salon polovnih auta i što ONI zarađuju po 200 % na svakom, dofuraju polupan za neku bagatelu poprave i prodaju po j*... visokoj cijeni, e pa mislim da će bar to bit kraj za njih
o tome ti pricam, ja jednostavno ne razumijem kako neki ljudi mogu spavati nocima, uvezu auta koja nisu nizasta, samo zrela za rashodnju na otpadu, onda auta koja su blizu miliona presla i oni vrate kilometrazu na nekih 120tkm(ako koga interesuje u Visokom je 50KM vracanje km:D) i onda ona falsiranja servisnih knjizica...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top