Novi stikeri za registraciju

Novi stikeri za registraciju

IGY

Član
Info iz prve ruke, ako se bar kod ne naljepi, smatra se kao da nisi nista zaljepio, policajac mi je procitao clanak iz novog zakona vezanog za to, jer u protivnom ne bi se ni stampao i trosio materijal bezveze
Tako da bolje je naljepiti sve nego placati kazne
 
Član
Od kako su ih uveli ja ih ne lijepim. A ako se mora onda nisu idioti na kvadrat nego na hiljaditu.
 
Član
Hoćete reći da je član 29. Pravilnika o registriranju vozila na osnovu člana 215. stav 3 ZOBS BiH od 21.09.2009. godine promijenjen?
Zašto promjene nisu objavljenje u sredstvima javnog informisanja, zašto ih nema npr. na BIHAMK-ovoj stranici i sličnim medijima?

Lično mislim da im bar kod služi za otkucavanje kada oni u MUP-u izdaju stiker...da bi se tu smanjile malverzacije...na cesti ionako imaš tablice na osnovu kojih te pronađu u MUP-u ili ako je auto odjavljeno onda svakako ni sitker više ne važi....

Pozivati se na priče ljudi iz agencija ili običnih policajaca....to je više domen rekla-kazala, nego zvanične informacije...
 
Član
hahahaha koji ste vi giganti majko mila, pa sta vam fali da zaljepite i bar kod cisto za svaki slucaj, pa nije preko citave sajbe i onako je gore u cosku jedva se i vidi :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Kenno je napisao(la):
Pozivati se na priče ljudi iz agencija ili običnih policajaca....to je više domen rekla-kazala, nego zvanične informacije...

pa to mu je poso,ko ce znati ako ne on. uostalom sto rece momak ko hoce nek zalijepi, ko nece ne mora, stavi u ladicu i ako bas pocnu price na sve strane kako treba i to,fino zalijepis. mozes proc kod 100 policajaca bez ikakve naljepnice, a mozes naletit na jednog koji ce pocet pricu kako je bar kod na pogresnoj strani postavljen.
 
Član
IGY je napisao(la):
Info iz prve ruke, ako se bar kod ne naljepi, smatra se kao da nisi nista zaljepio, policajac mi je procitao clanak iz novog zakona vezanog za to, jer u protivnom ne bi se ni stampao i trosio materijal bezveze
Tako da bolje je naljepiti sve nego placati kazne

A s cime ce on ocitat taj kod na sajbi i ako ga zalijepim sa radarom jel, il moram do bingo marketa otic pa oni na kasi da mi očitaju i onda čika milicajcu odnesm printani račun kad je vozilo registrovano ? :D
 
Član
mislim ali nisam siguran da je taj bar code vise za tehnicka osiguranja. jer kad se umreze onda samo klikne na bar code i svi podatci o autu mu izadju da ne kucka pojedinacno vec preko toga stvaraju bazu polako.
 
Član
IGY je napisao(la):
Info iz prve ruke, ako se bar kod ne naljepi, smatra se kao da nisi nista zaljepio, policajac mi je procitao clanak iz novog zakona vezanog za to, jer u protivnom ne bi se ni stampao i trosio materijal bezveze
Tako da bolje je naljepiti sve nego placati kazne

ti taj materijal platis 5km :icon_biggrin:
 
Član
Danas pitao u osiguranju za ovo , i receno mi je da se kod mora zalijepiti ,pozeljno bi bilo ;);)
 
Top