Novi stikeri za registraciju

Novi stikeri za registraciju

Član
Pozz drugovi treba mi hitno pomoc, registrovo sam auto i dobio stiker onaj ali nije vise kao sto je prije bio mislim na izgled ali mi to nije ni bitno nego me zanima onaj bar kod sto stoji, jel se i on treba zalijepiti ili samo stiker? :icon_confused: :icon_smile:
 
Član
meni je opet covjek u agenciji jasno rekao da se mora i on zalijepit posto ce policija nosat sa sobom skener da mogu u svakom trenutko provjeriti registraciju..
 
Član
ma to im je valjda bar code za stikere u toku izrade im koristi,a nemaju nikakav trenuto uredjaj kolko znam da cita sa auta bar code pa da provjeri automatski registraciju vozila ... jedino ako su nam policajci napredovali toliko onda će trebati i taj kod lijepiti :D
 
Član
ja sam sve zaljepio jebaji ga tamo, nije sad da mi vala nesto smeta iskreno, pa ako treba dobro i jest, ako ne treba sha ima veze :icon_biggrin:
 
Član
ma iskreno to ti mogu pogledati jedino kad je neka namjenska kontrola, a sad da policajac maksuz seta i gleda stikere nema teorija :lol:
 
ako ti nije do izgleda i nije ti bitno,zasto ga ne zalijepis :icon_rolleyes: Ja sam zalijepio jer mi je bilo cudno da je i bar kod ljepljiv,znaci namjenjen je za ljepljenje,tako da samo mogu imati koristi od toga,nikakve stete ;)
 
Član
Taj drugi dio je ljepljiv ako recimo spajaš kasetofon a nemaš izolir trake pa da možeš s tim izolirati, misli ba naša policija na sve nisu oni to džaba stavili :icon_smile:
 
Član
ja sam odlucio da ne zalijepim bar kod, bacio sam ga u smece :lol: :cool:

Jedino ako sada policajci imaju fiskalne kase i onda skeniraju bar kod i napisu ti kaznu i dadnu ti fiskalni racun :lol:
 
Top