novi sam, moj 8V mk3

novi sam, moj 8V mk3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
uh jarane, tvrd je i ovako, jos kad bih to uradio polomio bih sve, mada i ja bih takodze volio ali cisto sumnjam da je moguce za auto koje se vozi svaki dan
 
Član
VWelcome drug...Auto je mjera, ide na german look, pazi ubuduce nemoj kakvu điđu stavit, pa zajebat... ;)
 
Član
taman sam htjeo da napisem da bacis u smece one trokrake fele hehehe . . . ove su extra, kao i ostatak auta. a kakve su ono bijele presvlake unutra ? i bio bi tip-top da mu jos samo steke ofarbas u boji auta ... pozdravw
 
Član
felge su dobre, al ja bih volio jos malo vise german stil, manje, mozda 15" a 9" siroke, pa da nemogu da stanu ispod blatobrana
prekrivaci su nesto sto se svako fura ovdje, malo sakrije sjedista jos su u boji auta, skines sad sad pa proganjas u masini ko nove uvijek

a potpuno sam zaboravio muziku da spomenem, imam neki dvd multi player, znaci prihvata sve od dvd do mp3 i wma, sa usb konekcijom tako da nemoram przit cd's nego samo usb stick prikacim i vozdra, imam sony explode bass boxu 1200W koja ima alpline amplifier +1 sony explode amplifier za 4 zvucnika takodze - mogu vam rec da lomi, nemogu ni blizu maximalnog tona pojacati dok vozim

i znaci selotep traka mora da ide, hehe
to tu stoji godinama, nekoliko sam puta poso bio da je skinem pa me nesto omete ili mi nesto prece ispadne
 
Član
Ma nemoj skidati traku, ne smeta ona! Skini samo stopove i postavi neke puno bolje i problem rijesen! :) A felgice su pravo lijepe!
 
Član
uh da vidite kakve sam probleme ja vidio za ova dva dana, head gasket popustila, voda u motoru, ulje u vodi, ma problemi

dva dana, posle posla pa do 11 sam bio u garazi ali sada radi ko sat

nova glava motora, gasket i jos nekih sitnica
 
Član
DOBAR GOLF NEMA STA 5.
JEDNO PITANJE TAMO NA SLICI SA OSTALIM AUTIMA
DA LI SU NA GOLF IV FELUGE OD AUDIJA????
EXTRA IZGLEDAJU PLANIRAM PAR TAKVIH SEBI DA NABAVIM...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top