novi sam, moj 8V mk3

novi sam, moj 8V mk3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
vozdra raja,

samo cu nabrzaka da iskucam sta sam uradio na autu i poneku slikicu da prikacim

kupio sam ovaj mk3 golf standardan prije dvije god, ma i gori od standardnog je bio

PICT0450.jpg

PICT0455.jpg


tako da sam morao sjedista da promijenim jer neki role ih je poderao, dok sam bio kod interior zamijenio sam i upravljac sa manjim i boljim

K&N filter za zrak i hladan zrak uvod i brzo posle toga
sam uradio izduvnu cijev

pa sam dodao tu sipku za koju nemam pojma kako da nazovem :p

ecca003.jpg
 

Eko

Član
sipka je strut brace ili ti ga naski sipka, stangla uglavnom znamo za sta sluzi , potrebno je ;)

a Dobro Dosao
 
Član
tockovi mi se nisu svidzali, pa kupih nove

1affc2e8.jpg


5adfd89b.jpg


e a onda pogledam pa mi povisok, tockovi visi a bio visok od samog pocetka, federi posebno uradzeni za visinu koja meni odgovara (50mm naprijed, 30mm nazad nize)

evo razlike, prije
e0633315.jpg


poslije
riceboy002.jpg
 
Član
to je to izvana, bregasta osovina je legla sa zupcanikom za podesavanje
i jos nekih sitniza po motoru, nevazne toliko

onda je malo podivljao :) pa sam cluch platu poderao, kad sam mijenjao odlucim da idem za nesto jace tako da sad ide na heavy duty pa nemam problema vise sa platom

to je to, mislim da nisam nista zaboravio, osim sto sam zbavio jos jednu 2E glavu sa izduvnom granom pa to polahko prosirujem i polisiram pa vidjet cemo koliko ce da se promijeni sa tim dodatkom

sa prijateljima
sigpick.jpg


hvala :)
 
Član
aa stvarno lijep golf,lijepo sredjen,de mi reci ova cetvorka sa slike jesul ovo 19ke na njoj?
ja imam cetvorku i kontam 19" stavit al nesto me strah da nece zapinjat za blatobran.
 
Početnik
dobar golf,kultura,sve osim ove "izolir trake" na stopovima,kod nas toga nema poslije rata,sve slabije
:)
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
aa stvarno lijep golf,lijepo sredjen,de mi reci ova cetvorka sa slike jesul ovo 19ke na njoj?
ja imam cetvorku i kontam 19" stavit al nesto me strah da nece zapinjat za blatobran.

19"ske i jos spucten, nije se zalio za zapinjanje al budi oprezan opet nije moj pa nisam 100% siguran

izolir traka, hehehe
ma imo sam ti ja i onaj UNHCR najlon umjesto prozora (pravo original da ti kazem), al nevidi mi se dobro pa promjenim :p
hehe shega
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top