Novi mali projekat GZ

Novi mali projekat GZ

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nije na 4 na dva ohma je bilo spojeno:D:cool:

Zvuk je :icon_eek::icon_eek::icon_eek::cool:

A ima i struje fino:D preko 14,5 V sa upalejnim autom na ulazu u pojacalo :icon_smile: extra je koki napajanje odradio em vizuelno OK a i funkcionalno sto je najbitnije

Kutije je sklopljena jos malo cemo je estetski doradit i to je to ,ostaje jos uzet jedan metar plasticne cijevi za se igrat sa duzinom porta;)
 
Član
ma ja 2 Ohm-a i sada sam sokiran kada smo mjerili struju trebo bi ponovo izmjeriti nesto mi sumnjivo stvarno haha
23072011224.jpg


Kutija je ispala za svaku pohvalu, evo jos u Adi-jevoj fabrici, znaci ostalo samo jos sa vana je dotjerati neka crno/zuta kombinacija
23072011217.jpg


prvo spajanje u auto samo kontrola da li sve radi
23072011221.jpg
 
Član
Ma i ovo smo jedva potrpali puno zauzme prostora port kad se napase skroz u kutiju 22,5 cm precnik otvora kutije za port + sto se jos prema vrhu siri a mogla bi se 20 i ovak mozda nekako strpat,vidjet cemo :icon_smile: Al ovo je i onak za slusanje kutija :cool:
 
Član
ha sa radioactive prelazak na nuclear , nemozes vjerovat da su na slici oboje 12-ke

budemo vidili kako ce zeko tjerati

Hvala Marko za sliku , nemogu docekat sad ;)
 
Član
:icon_eek::icon_eek::icon_eek: cudo , cestitam :cool:

Sad cemo opet da pilimo kutiju po ko zna koji put :D:cool::lol:
 
Član
meni mojih 250 tamam.. a kamoli ovo 4.5kW :lol: šteta što ćemo morati proljeće čekati da čujemo
 
Član
ma daj...trpas se u moju klasu :p nek je sa srecom prijatelju moj...da se predje ta vise granica od 150 u street a :D da sluzi :D
 
Član
ubacim akku jos jedan i odo iz SA ;)

na takmicenje jos ne mislim, a iskreno ne kontam na ovome ostati, opet mi je zelja za 15-kama od toga ne odustajem il jos jedna 12-ka

sve je pitanje koliko debelog /tankog djeparca cu izaci iz zime ( moram i na to gledati da se kutarisem vw-a iz moje garaze ) :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top