Novi mali projekat GZ

Novi mali projekat GZ

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
trenutno samo za slusanje jer imam trenutno samo 16-ku port , mislim da nemam sta traziti niti ocekivati na brpu bez veceg porta sada
 
Član
Koki bilo mi je drago da smo se upoznali i nadam se da čemo se vidjeti češče uz više vremena(s obje strane)i koji gemišt ako ne i pivo:icon_smile:
Želim ti puno sreče u projektu;)

Ps: Pazi gdje češ rezati rupu za port jer kad ti stigne 20ka da možeš samo proširiti rupu i stavit novi port,naravno da češ morat računat novu dužinu porta.
 
Član
Nakon dugog zamaranja i prepravljanja nosaca napokon je i altenator proradio,
od novijeg je Renaulta i mislim da ce mi malo pomoci 140A
21892473.jpg


stopice su presovane i zamazane kalajem i pastom koja se korisiti za grijanje za bakarne cijevi
11788642.jpg


izolacija je malo bolja koja u sebi sadrzi smolu i kako se topi smola zalije na sve strane
28275856.jpg


napokon je i akku sjeo na mjesto
54341399.jpg

42063080.jpg


Hu je isto uklopio malo na nezgodnom mjestu ali kada se plocica skine neprimjeti se da postoji u autu (radi golfa i kradje )
86209526.jpg

33715582.jpg


sledece je gepek i vjerovatno preko vikenda usviravanje subova a i strucnjak Adi187 je pri kraju sa kutijom :cool:
 
Legend
ovo ce biti strasno,hoce li se stici na koji db cup ove sezone ? jesi mjerio sav ovaj trud i ulaganje druze ?
 
Član
Hvala Gemišti , nema zurbe ;)
enessse @
Valjda dodem na neki susret, ali mozda uskoro testiramo onako samo da vidimo koliko izbacuje mada je vise kutija i port za slusanja ,trenutno ali polako dok se sve sklopi ima jos vremena :cool:
 
Član
jeste jeste morao ispod vozacevog sjedista
19072011180.jpg


evo plusa u gepeku i bice jedno 20 cm od Amp-a daleko
23072011207.jpg


pojacalo je isto smjesteno ali nisam uslikao , kisa me zeza pa pauziram
 
Član
dobro osmirglano :lol::lol:

proba bila na 4 Ohma nisam odvrtao neka malo subovi odrade Adi zavrsio kutiju
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top