Novi mali projekat GZ

Novi mali projekat GZ

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pa i zna zabolit od viska...bar kad se to na prevelik port odnosi... :)
zna se desiti da bude manjak drivera zbod toga...
 
Član
hm ja bi za burpa drzao 20ku LB audio
za slusanja SP, mada i na SP ljudi prave odlicne rezove, bolje od nekih sa 20kom...

Sto se tice probavanja sa ivericom to ne bum islo, licno sam probao 2008 godine kad sam se takmicio sa golfom napravio sam od iverice kutiju i imao sam 149,3dB sa ivericom... kad sam napravio od MDF-a kutiju znaci identicnih dimenzija u milimetar rez je bio manji za 0,5dB... zasto??? iverica i MDF nemaju istu rezonancu ;)

Ovo je sport u kome sto vise stedis vise gubis...KOLKO PARA TOLIKO MUZIKE :lol:
 
Član
Bekir_SA je napisao(la):
hm ja bi za burpa drzao 20ku LB audio
za slusanja SP, mada i na SP ljudi prave odlicne rezove, bolje od nekih sa 20kom...

Sto se tice probavanja sa ivericom to ne bum islo, licno sam probao 2008 godine kad sam se takmicio sa golfom napravio sam od iverice kutiju i imao sam 149,3dB sa ivericom... kad sam napravio od MDF-a kutiju znaci identicnih dimenzija u milimetar rez je bio manji za 0,5dB... zasto??? iverica i MDF nemaju istu rezonancu ;)

Ovo je sport u kome sto vise stedis vise gubis...KOLKO PARA TOLIKO MUZIKE :lol:

sitnice ali jako velike i bitne i naravno da je svaki svajet dobro dosao :cool:
jer se tek pocelo uciti
 
Član
Izolirka izpod kutije :D
A bice ovo pravo glasan auto moram reci da jedva cekam da sve to kompletiras da poslusam neki demo:D
 
Član
slot port zna bacit veci rezultat kad su vece kabine u pitanju i kad se radi o niskim frekvencijama ... bar kako sam ja uspio propratit :lol:
 
Član
Danas bio slobodan dan pa se nastavilo rasklapanje auta
18773817.jpg


stigla i malo ljepsa podloga pa da izbacim ovo bež sr...
72595729.jpg


pocelo provlacenje krvotoka
83823222.jpg


27911761.jpg


ispod zadnjeg sjedista
15717168.jpg


191bt.jpg


dok se ne uradi malo pod :D za sada ide samo ovaj fils
52202098.jpg


17460151.jpg
 

IGY

Član
odlicno, samo se nadam da si, ili da ces zastiti ovo sto si rezao kud ti kablovi idu, da ti se vremenom ne bi razrezala zastita na kablu od trljanja o lim, zna biti gadnih posljedica
 
Član
IGY je napisao(la):
odlicno, samo se nadam da si, ili da ces zastiti ovo sto si rezao kud ti kablovi idu, da ti se vremenom ne bi razrezala zastita na kablu od trljanja o lim, zna biti gadnih posljedica

znam znam , turipja je bila posle u ruci i nalijepo sam opet i gume malo uglavnom nema dodira i nije vise ni oštro
 

IGY

Član
ja sam kod sebe umotao kablove u unutrasnju gumu od auta, na tom mjestu gdje je prolazilo kroz dio sto sam rezao, par krugova i siguran si
guma glavu cuva :)

ovo ti je dobronamjeran savjet jer gledao sam po netu svakakvih grozota uzrokovanih time ;)
 
Član
kveščn, svi ti kablovi za krvotok, jel to i za plus i za minus il samo za jedno od navedenih?
 
Član
eddo je napisao(la):
kveščn, svi ti kablovi za krvotok, jel to i za plus i za minus il samo za jedno od navedenih?

trenutno 3+3 , ako naletim ponovo na kablo duplam odma
mislim da je ok sto se tice slusanja , a za brpa naravno da je druga prica
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top