NOVI Ford prodajni auto centar u TZ

NOVI Ford prodajni auto centar u TZ

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
u pa brzo se ovo radi pravo,bash lijepo
ne svidjaju mi se one klime u rupama u zidu,ima drugacijih i ljepsih i nevidljivijih fazona,al et
kad je opening show
 
Legend
lov2xlr8 je napisao(la):
u pa brzo se ovo radi pravo,bash lijepo
ne svidjaju mi se one klime u rupama u zidu,ima drugacijih i ljepsih i nevidljivijih fazona,al et
kad je opening show

Vjeruj mi da neznam kada je.. ima jos dosta posla oko objekta da se uradi, tipa asflatiranje i uredjenje travnatih povrsina, treba da dodju jos neki znakovi, mislim ima milion stvari onih sitnih, ali ugrubo je zavrseno kako se i vidi, sad si oni finalni potezi ostali samo da se dovrse.

Meni su klime ok, bolje nego da stoje na zidu nakacene, ljepse je kad su ovako uvucene malo. Vjerovatno postoji jos dosta rjesenja ali sve se mora raditi po Ford nekim standardima da svaki salon bude slican odnosno isti.
 
Član
bolje je nego da vise na zidu,ali zar nije ekonomicnije i jednostavnije i ljepse jedna velika klima koja ce biti montirana negdje iza salona i par jedinica u plafonima koje pušu hladan zrak i to je to,mnogo ljepse.
za ovako extra uradjen objekat unutra i vana ovakve klime nikako ne idu.bar moje misljenje :)
jer nije salon zastava motorsports jbga :)

al ce finalni izgled biti top :)
 
Legend
Klime su samo prebacene iz prijasnjih prostorija i mislim da su kupili jos 4 dodatno i to je to.

Evo jedna od veceras, danas prvi radni dan na novom mjestu, naravno otvaranje nije jos bilo, ceka se dolazak nove Mazde 3 :D, sutra ako malo vremena nadjem poslikam sve iznutra.

5571_119500118645_602833645_2972374_2545586_n.jpg
 
Legend
Malo da osvjezim temu, legla je i nova stranica.

Odnostno remex stage II ;)

bhgg9s.jpg


www.remex.ba
 
Član
pa daj dejo... zar uvijek ove linije moraju biti na tvojim stranicama :D:D isti font i tako to... eh ti templates
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top