NOVI Ford prodajni auto centar u TZ

NOVI Ford prodajni auto centar u TZ

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
zapinjem stalno za mazdu osmicu, jer eto stim sam imala iskustva :) auto izaslo 2003, ja bila kod vas 2008 da prvi put vidite to auto do u detalj, tad ste stajali svi okolo i niste mi mogli reci koje xenone su koristene tj. htjela sam duga svijetla bijela ili dual xenon itd. bilo to podavno. da nema po bosni osmica, pa hajd..

ali meni licno je na pameti jedan red mailova vezan za alfu, ako se sjecas. gdje si se smijao jer sam dobila ponudu od ZOVKE (i dalje jedinog ovlastenog alfa uvoznika) da cete vi od januara biti jedini za alfu itd. negdje sredinom januara nidje veze.. na moje pitanje samo odgovor da to ti ne radis nego neko drugi i da od tog izgleda nema nista. a mjesec prije toliko velik glas oko tog i omalovazavanje drugog.

da bi bio bolji, treba jednostavno djela na vidjelo. plazme.. mene kao musteriju sad ne interesuju toliko kao sve ostali radovi da uredno budu uradjeni. ako kupim auto u vasem salonu HOCU da ga tu i servisiram sa odgovarajuceom dokumentacijom u knjigi ili digitalno kao u novije doba, da ne gubim garanciju itd. itd. itd..
i naravno malo usluge oko musterije nije na odmet :D ne u vidu sofera. u proslosti foruma se pisalo iz vase kuce (huka, ti) da nije bas potrebno novo auto "prilagoditi voznji", onih poznatih prvi par 1000 km. kako da nije.. haja.. neke se stvari pamte :) pa kod ovolike reklame normalno da se zapita, dali su naucili. Onda sam te pitala za servis mazde mislim da je bilo 20 000 ili 40 000 km. sam si rekao da niste u stanju.

sad nemam mazdu, ali tko zna sta meni sutra duvne u glavu i eto mene :lol:
pa normalno da bi radije onda ovdje dolazila nego vozila u HR..
 
Član
samo da nadovezem za toyotu u tz,trenutno najopremljeniji servis u ovom dijelu europe,jedni od rijetkih koji imaju i dyno u servisu.i da moze se sjediti i gledati kad se radi u ovom novom salonu,piti kafa i to.

i da ne radim tamo nit imam toyotu :)
 
Član
u nipxu zadnji put na servisu dok sam cekao ponudili me sokom i ja reko moze i donese mi sok kad kasnije na racunu servisa naplatili mi sok 1,5 km :D:D:D:D beton
 
Legend
RCat je napisao(la):
zapinjem stalno za mazdu osmicu, jer eto stim sam imala iskustva :) auto izaslo 2003, ja bila kod vas 2008 da prvi put vidite to auto do u detalj, tad ste stajali svi okolo i niste mi mogli reci koje xenone su koristene tj. htjela sam duga svijetla bijela ili dual xenon itd. bilo to podavno. da nema po bosni osmica, pa hajd..

ali meni licno je na pameti jedan red mailova vezan za alfu, ako se sjecas. gdje si se smijao jer sam dobila ponudu od ZOVKE (i dalje jedinog ovlastenog alfa uvoznika) da cete vi od januara biti jedini za alfu itd. negdje sredinom januara nidje veze.. na moje pitanje samo odgovor da to ti ne radis nego neko drugi i da od tog izgleda nema nista. a mjesec prije toliko velik glas oko tog i omalovazavanje drugog.

da bi bio bolji, treba jednostavno djela na vidjelo. plazme.. mene kao musteriju sad ne interesuju toliko kao sve ostali radovi da uredno budu uradjeni. ako kupim auto u vasem salonu HOCU da ga tu i servisiram sa odgovarajuceom dokumentacijom u knjigi ili digitalno kao u novije doba, da ne gubim garanciju itd. itd. itd..
i naravno malo usluge oko musterije nije na odmet :D ne u vidu sofera. u proslosti foruma se pisalo iz vase kuce (huka, ti) da nije bas potrebno novo auto "prilagoditi voznji", onih poznatih prvi par 1000 km. kako da nije.. haja.. neke se stvari pamte :) pa kod ovolike reklame normalno da se zapita, dali su naucili. Onda sam te pitala za servis mazde mislim da je bilo 20 000 ili 40 000 km. sam si rekao da niste u stanju.

sad nemam mazdu, ali tko zna sta meni sutra duvne u glavu i eto mene :lol:
pa normalno da bi radije onda ovdje dolazila nego vozila u HR..


Ajmo redom..

Za xenone te mozda nisam razumio, ali ako si imala klasicne fabricke xenone, kratka svjetla. Ako si htjela i dugo da ti bude xenon moglasi uzeti klasicni jedan HID kit i ubaciti mjesto klasicnih zarulja. Druga stvar je da si mogla se raspitati o narudzbi kompletnog seta orginalnog farova i instalacije koja vec ide i kako ide. Ja neradim u servisu pa neznam kako izgleda BiXenon na mazdi RX8 i koja je procedura kada se narucuje kao rezervni dio. Obzirom da mi nisi napisala koji je bio odgovor od deckih u servisu.
Provjericu i sa njima sta je bilo pa cu napisati i taj odgovor.

Sto se tice osmica u TZ je tvoja jedina bila, i prva koja je dosla u TZ, sad se vozika jedna crna na diplomatskim tablama. Takodje nisam siguran da razumijem komentar "tad ste stajali svi okolo i niste mi mogli reci koje xenone su koristene". Samnom nisi razgovarala o xenonima niti si mene pitala za iste.

ALFIN mail imam na kompu, poslacu ti ga na PM, pa da se prisjetis, posto vidim da se sad prica bas neuklapa sa ovim sto pises. Takodje poslacu ti i obrazlozenje uz isto.

Treca stavka
i naravno malo usluge oko musterije nije na odmet :D ne u vidu sofera. u proslosti foruma se pisalo iz vase kuce (huka, ti) da nije bas potrebno novo auto "prilagoditi voznji", onih poznatih prvi par 1000 km. kako da nije.. haja.. neke se stvari pamte :) pa kod ovolike reklame normalno da se zapita, dali su naucili. Onda sam te pitala za servis mazde mislim da je bilo 20 000 ili 40 000 km. sam si rekao da niste u stanju.

Desilo se vise puta da ljudi koji ostave vozilo na servis nezele zamjensko auto, jer idu na put poslovnim automobilom pa onda samo zamole sofera da ih odvuce do firme po drugi auto, ili do aerodroma, u tom kontekstu sam pomenuo sofera, ali mozda se nismo razumjeli bas najbolje ;)


Dio gdje navodis prilagodnju voznji, nerazumijem smisao recenice pa ako mozes samo pojasni, bas me onako zainteresova :cool:

SERVISIRANJE Mazde RX8

Molim te da me podsjetis o cemu smo razgovarali, pa da sam ti ja rekao da mi ne radimo servis Mazde?

Nakraju hvala jos jednom na svim informacijama, ovakve stvari puno znace, pogotovo kad se sve uspije rijesiti do kraja.

:cool:;)
 
Član
ma daki, bilo pa proslo! na kraju znam sa kim sam pricala sve i o cemu.
vama sretno i to je to ;)
 
Legend
2akixbd.jpg


2qda0t5.jpg


2hcm8vc.jpg


11uz1gx.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top