novi clanovi

novi clanovi

Član
MTR je napisao(la):
veljo-p je napisao(la):
evo je forum boli glava ja sam se prijavio zbog garaze auta jer stvarno koje god je dobro auto ovde kod nas ima ga na forumu aktivan nisam jer nepisem kad nemam bas potrebe i kad nemam razloga ali iako nista nepisem.Svaki dan sam na forumu jer nemam facebook a i sta ce mi kada ima bh tuning a i na nijedan drugi forum neidem jer nema potrebe.
a necu nista da pisem jer ovde ima puno ljudi koji neznaju promeniti ni remen a pametuju kao da su svjet izmislili

jarane , jel ti ovo Ekrem Jevric sastavio recenicu :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ma nego sta je ;)
 
Početnik
Mercedes 230 2.3 Benzin je naziv teme clana c3uX gdje sam ja bio svjedok da cu covjeka "napali" radi necega sto je MOZDA greska,ali ja mislim da je covjek bio iskren,po meni clanove koji su tu samo da bi vrijedjali,spamali,omalovazavali,ismijavali i sl bi trebalo po kratkom postupku BAN-ovati ali trajno jer uvijek se nadju neki pametnjakovici koji kazu ov,ono...i samo bih zamolio nekoga od administratora da izbrisu akaunt Sarajlic Haris(moj stari profil),jer mi je hakovan msn i promijenjena sifra svega sto je vezano uz taj mejl...pozz
 
Član
ArminM je napisao(la):
onaj ko se prijavi na forum zbog rjesenja nekog problema,i u par dana aktivno posjecuje forum ostaje tu stalno. Znam po sebi,sasvim slucajno sam se prijavio, i eto,tu sam vec duze vrijeme. Da nema ovog foruma ne znam sta bi radio na internetu;););)

slazem se s tobom
ovaj forum mi je glavni za ubijanje dosade
uvjek ima nesto zanimljivo za procitati i nauciti
 
Član
forum je odličan, možeš vidjeti sve što te zanima, registriraš se za par minuta vidiš kompletan forum..pohvale:cool:
 
Član
izvinite sto ovdje postavljam pitanje,,zaista mi treba pomoc oko registracije,,jer nemogu se nikako predstavit u novim clanovima ,,izbaci mi da sam verifikovo adresu,,i da mi netreba verifikacioni kod,,,a kod hocu da se predstavim izbaci mi neka 3 pravila:icon_sad::icon_sad: ima li kakav moderator ili administrator da mi objasni:icon_sad:
 
Top