novi clanovi

novi clanovi

DLS

Početnik
evo kako sam primjetio ,,svaki dan dobijemo 2-6 novih clanova ,sto je jako dobro ,,a jos bi bolje bilo da ti clanovi budu aktivni i da nespamaju kao sto ja to radim .heheh

malo malo vidis nova tema ..pozz ,Poz, NOVi ,,itd... :cool::cool::cool:

to pokaziva ,popularnos ,vrijednost i kvalitet ovog foruma .. ;)
 
Član
Teško ljudi ostanu aktivni kada dok su još ne upućeni u način funkcioniusanja foruma odmah bude dža bu i otjeraju ljude, ako nije dobro otvorio temu, predstavio auto po ps-u i sl...
 
Član
onaj ko se prijavi na forum zbog rjesenja nekog problema,i u par dana aktivno posjecuje forum ostaje tu stalno. Znam po sebi,sasvim slucajno sam se prijavio, i eto,tu sam vec duze vrijeme. Da nema ovog foruma ne znam sta bi radio na internetu;););)
 
Član
iskreno ja mislim cak da sam i slagao ime u novim clanovima jer sam se prijavio samo da mogu da vidim slike od cajgera i da skinem sebi za golfa dvicu da isprintam, ali kada sam se prijavio vidio sam da je ovaj forum nesto puno puno bolje...:D
 
Ja sam trazio neke slike golfova i vidim par dobrih primjeraka i tako mjesec dana se omisljo hocul se registrovat par puta nisam mogao pogledati sve sto sto me zanimalo i registrujem se i polahko sve procitao i ostanem znao sam se susrest sa problemom zatrazim pomoc a sad sve ok sve znam i redovan sam ;)

Steta je sto vrlo malo clanova redovno posjecuju forum ne moraju bit ni aktivni toliko, a to da imaju problema sto ih neko upucuje na njihove greske je za njihovo dobro jer sve fino pise i neka procitaju, ja kad sam se tek registrovao i predstavio i kasnije kad sam trazio savjete u kvarovima i tako, govorili mu prvo se predstavio a to sam vec sve obavio nazalost ima neko ko se nadje pametan ali ja tad nisam na to obracao paznju samo samo sam isao dalje i naravno nikakvih problema pravila se postuju ;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
onaj ko se prijavi na forum zbog rjesenja nekog problema,i u par dana aktivno posjecuje forum ostaje tu stalno. Znam po sebi,sasvim slucajno sam se prijavio, i eto,tu sam vec duze vrijeme. Da nema ovog foruma ne znam sta bi radio na internetu;););)


Isti sam :cool::icon_biggrin::cool:
 
Administrator
ja sam stalno na forumu i aktivno nesto pisem, spammam i tako, ali mi je najvise zao sto je dosta raje da kazem "otjerano" sa foruma, ili su tu ali ne pisu jer im je dosta pametnjakovica koji ih zajebavaju, ponizavaju i sputavaju da nesto odrade i prave ih glupim... radi toga se ne pise kao sto se pisalo... a novim clanovima treba udovoljiti pa makar i nebilo to ok samo da ostane na forumu i da bude aktivan... cesto se kaze forum ima 22000 clanova. od tih 22000 clanova 50-ak je aktivno, mnogi nisu odavno bili, puno je clanova koji su napravili novi profil radi gubljenja sifre, ili nekih drugih razloga...
 
Član
potpis na sve ;) isto tako se desi da covjek pogrijesi podforum i odmah je ahahahaha vidi ga, i zasto da se covjek vise javlja..
 
Član
_vwfan_ je napisao(la):
potpis na sve ;) isto tako se desi da covjek pogrijesi podforum i odmah je ahahahaha vidi ga, i zasto da se covjek vise javlja..

Jbg, ne možeš ti svakog natjerati da ostane aktivan. Ima dosta članova što su svaki dan na forumu, a ništa ne pišu, kao da se boje da će ih neko pojesti. Ima ih koji su aktivni po čitav dan, svaki dan, pa nekima smeta što pogriješi podforum (dpower);)
Ima i nekih koji dođu da bace CVIL, pa ih otjerate za sva vremena.:D
 

MTR

Član
i like SPAM :D

i mene su pokusali otrest kad sam se tek regao , ne mogu im se sjetit nickova , al uglavnom su bili likovi koji su auto vidjeli preko TV-a ili na parkingu ispred kuce :lol::lol::lol:
malo mi bi cudno jer sam i na dosta drugih foruma regan , reko sta je ovo ovdje sve inzinjeri bog te :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
_vwfan_ je napisao(la):
potpis na sve ;) isto tako se desi da covjek pogrijesi podforum i odmah je ahahahaha vidi ga, i zasto da se covjek vise javlja..

Jbg, ne možeš ti svakog natjerati da ostane aktivan. Ima dosta članova što su svaki dan na forumu, a ništa ne pišu, kao da se boje da će ih neko pojesti. Ima ih koji su aktivni po čitav dan, svaki dan, pa nekima smeta što pogriješi podforum (dpower);)
Ima i nekih koji dođu da bace CVIL, pa ih otjerate za sva vremena.:D

ne mozes svakog, ali kazem desi se i ovo, eto i covjeka za cvil i danas dan sprdaju ;)
@MTR ima i sad toga izgleda :lol:
 
Član
evo je forum boli glava ja sam se prijavio zbog garaze auta jer stvarno koje god je dobro auto ovde kod nas ima ga na forumu aktivan nisam jer nepisem kad nemam bas potrebe i kad nemam razloga ali iako nista nepisem.Svaki dan sam na forumu jer nemam facebook a i sta ce mi kada ima bh tuning a i na nijedan drugi forum neidem jer nema potrebe.
a necu nista da pisem jer ovde ima puno ljudi koji neznaju promeniti ni remen a pametuju kao da su svjet izmislili
 

MTR

Član
veljo-p je napisao(la):
evo je forum boli glava ja sam se prijavio zbog garaze auta jer stvarno koje god je dobro auto ovde kod nas ima ga na forumu aktivan nisam jer nepisem kad nemam bas potrebe i kad nemam razloga ali iako nista nepisem.Svaki dan sam na forumu jer nemam facebook a i sta ce mi kada ima bh tuning a i na nijedan drugi forum neidem jer nema potrebe.
a necu nista da pisem jer ovde ima puno ljudi koji neznaju promeniti ni remen a pametuju kao da su svjet izmislili

jarane , jel ti ovo Ekrem Jevric sastavio recenicu :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Top