Novi BiH rekord 402

Novi BiH rekord 402

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma zao mi sto nije napravio jos bolje vrijeme jer moze kadet probiti i u 10 sec,tad kad je odvezao vrijeme auta 11.2xx isto ga je zajebavao nitro na zadnjem motoru,jos brze bi isao da je sve radilo kako treba i asfalt je bio dosta los pa su sva auta losije startala.Al sta je tu je bice bolje drugi put,necemo odustati dok u 10 klasu neodemo :)
 
Legend
KRVOLOK je napisao(la):
ma zao mi sto nije napravio jos bolje vrijeme jer moze kadet probiti i u 10 sec,tad kad je odvezao vrijeme auta 11.2xx isto ga je zajebavao nitro na zadnjem motoru,jos brze bi isao da je sve radilo kako treba i asfalt je bio dosta los pa su sva auta losije startala.Al sta je tu je bice bolje drugi put,necemo odustati dok u 10 klasu neodemo :)

Covjece koliko ste ludi svi kao ekipa ono.. neznam, svaka Vam cast, nakraju se sve svodi na dvije cifre, sav trud, posao, vrijeme, novci... Ne nee, svaka Vam cast komplet ekipi.
 
svaka cast ;)

a zanima me ko drzi rekord na balkanu , citao sam nesto da je prvo bio Grubelic najbrzi pa onda Konpek , pa Kostandinovic , i ko je sad u ovom trenutku rekorder balkana i koje mu je vrijeme ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top