Novi auto( Hyundai coupe)... ....UPDATE-NOVE FELGE str 9

Novi auto( Hyundai coupe)... ....UPDATE-NOVE FELGE str 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Novi auto... :)

ovaj Z se ovdje prodaje za $17000, auto je vrlo cisto i ima preko $10000
u racunima za upgrades 38000 milja
imam i 2004 jaguar X-type 68000 milja prvi vlasnik njega mogu dovesti u bosnu za $10000 nove gume i kocnice ali treba malo body work vidi sliku.
DSC03210.jpg
[/img]
DSC03205.jpg
[/img]
 
Član
RE: Novi auto... :)

Danas sam po prvi put vozio duze Hyundaia i mogu reci da sam prezadovoljan sa performansama ovog auta,odnos mjenjaca,motora i tezine auta.Odlican je,a potrosnja je idealna 30KM u oba pravca i to "deranja":lol:;)
 
Član
RE: Novi auto... :)

Nek je sa srećom novo auto,Golfova ima mali milion u gradu a ovoga ipak ne,možete napraviti nešto drugačije,zanimljivo..
 
RE: Novi auto... :)

Ja očekivala da ću vidjeti Clipsu ili neš slično :D al dobro ne fali niš ni Coupe-u...nije mi ovaj model baš naj al fin autić koji se kako vidim većinom curama sviđa :icon_smile: Nek je sretno sa njim i puno pređenih kilometara
p.s. nije mu ništa falilo al nek si golfa prodala :D
 
Član
RE: Novi auto... :)

nek je sa srecom coupe.vjeruj mi da se nije zeznula jer i ja sam isto mislio za cupea kao i vecina raje jer jebiga takav je mentalitet. ali ja sam prezadovoljan vozim ga 4 godine i nisam imao nijedan defekt e jedino mu je mana sto je malo tezak pa je malo tromav.
 
Član
RE: Novi auto... :)

Hvala,a uopste nije tromav,kraci semafori 120km/h bas je jurilica,odlican je,a ako hoces Djavolice Ecllipsu
kao moja sto je bila samo je ova crna imam je za 12500KM,ali to joj je fix cijena,ali je u perfektnom stanju;)
 
Član
RE: Novi auto... :)

Meni bolji getac bio! Ovo auto mi je mnogo ruzno, al o ukusima se ne raspravlja. Nek' bude sa srecom!
 
Član
RE: Novi auto... :)

Ja mislim da sam te veceras vidio oko pola 7 na Pofalicima kod Elektroenergetske skole ;) inace super je autic mada je meni bio bolji Golf :icon_smile:
 
Član
RE: Novi auto... :)

Ne kontam, ako se o ukusima ne raspravlja.. zasto pisu svasta? Nego, gjde vam je coupe... nisam ga nijednom vidio u ulici..

PS. Ciji je onaj eclipse zeleni, malo udaren sa zadnje strane... parkiran u nasoj ulici..?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top