NOVE TABLE je li dozvoljeno??

NOVE TABLE je li dozvoljeno??

Član
A sto se tice smjestaja na intrument tablu smijes i to u zakonu pise da mora biti naprijed na vidljivom mjestu a nije precizirano gdje :D tako da mozes jestavit i na krov na galeriju kao sto taxi ima onu reklamu :cool:
 
adi187 je napisao(la):
A sto se tice smjestaja na intrument tablu smijes i to u zakonu pise da mora biti naprijed na vidljivom mjestu a nije precizirano gdje :D tako da mozes jestavit i na krov na galeriju kao sto taxi ima onu reklamu :cool:
tablica mora biti na najisturenijem dijelu na vozilu mene zezali za to kad sam je drzao na sajbi prednjoj i morao je namontirat....i dobio sam jednu kaznu za to...
 
Član
Treba nac zakon pa vidjet , ja mislim da pise samo da mora bit na prednjem vidljivom mjestu a dal su naglasili to na najisturenijem nisam siguran :icon_rolleyes: A kad hoce te kaznit nace sta bilo jebga :icon_evil:
 
BHT Ovisnik
ja dok nisam imao branika dugo sam nosao na tabli,zaustavljali me i nista,kasnije mi dojadila kad klapa na tabli,spustio je ispod sica,pa me opet nisu zajebavali,jest da su me cesce zaustavljali,pita gdje tablica,reko imao manji udes pa je nisam jos stavio i vozi dalje,al i dok je bila na tabli nikada nitko nista:cool:
 
Član
vlado_jaje80 je napisao(la):
adi187 je napisao(la):
A sto se tice smjestaja na intrument tablu smijes i to u zakonu pise da mora biti naprijed na vidljivom mjestu a nije precizirano gdje :D tako da mozes jestavit i na krov na galeriju kao sto taxi ima onu reklamu :cool:
tablica mora biti na najisturenijem dijelu na vozilu mene zezali za to kad sam je drzao na sajbi prednjoj i morao je namontirat....i dobio sam jednu kaznu za to...

clan 210 stavka 2
(bar je tako bilo u starom zakonu)
zeznuli su te pravo

ja sam npr stavljao one fore nemam curu i tako to na regularno mjesto gdje su table (obe) a ispod sajbi drzao ove od auta
zaustavili me peglali dok nisam spomenuo ovaj gore clan
onda mi trazili dlaku u jajetu al nisu je nasli jer je sve ama bas sve bilo po ps-u

tako da ako hoces to da uradis imaj svu opremu sijalice i to sve sto ide i ti si cist
 

JD.

Član
tablice su vlasnistvo drzave, a ne vase, samo su vam date na koristenje i ne smiju se busiti
 
respo je napisao(la):
vlado_jaje80 je napisao(la):
adi187 je napisao(la):
A sto se tice smjestaja na intrument tablu smijes i to u zakonu pise da mora biti naprijed na vidljivom mjestu a nije precizirano gdje :D tako da mozes jestavit i na krov na galeriju kao sto taxi ima onu reklamu :cool:
tablica mora biti na najisturenijem dijelu na vozilu mene zezali za to kad sam je drzao na sajbi prednjoj i morao je namontirat....i dobio sam jednu kaznu za to...

clan 210 stavka 2
(bar je tako bilo u starom zakonu)
zeznuli su te pravo

ja sam npr stavljao one fore nemam curu i tako to na regularno mjesto gdje su table (obe) a ispod sajbi drzao ove od auta
zaustavili me peglali dok nisam spomenuo ovaj gore clan
onda mi trazili dlaku u jajetu al nisu je nasli jer je sve ama bas sve bilo po ps-u

tako da ako hoces to da uradis imaj svu opremu sijalice i to sve sto ide i ti si cist

ma kod nas je u svakom gradu drugi zakon.....
 
Član
to je drzavni zakon ili u najmanju ruku federalni
al koliko znam pise zobs bosne i hercegovine
tako da u bilo kom gradu mogu te povuci za nesto ako mu pomenes taj clan i ako si sa svim ostalim uredu
 
Top