Nove slike Mercedes-benz S-klase sa ispitivanja

Nove slike Mercedes-benz S-klase sa ispitivanja

Član
1.jpg


Za vas smo pripremili fotografije buduće S-klase koja je naravno zamaskirana prije zvanične prezentacije ali mi ćemo se ovdje posebno osvrnuti na njenu unutrašnjost koja nije zamaskirana i tačno se može vidjeti šta će nam to ponuditi nova S-klasa.

Ako ćemo biti iskreni, razočarani smo onim što vidimo. Naprijed u unutrašnjosti djeluje kao neki "kinez" sa dosta ekrana od tekućih kristala ili skraćeno LCD. Za ostalo bi mogli reći da spada pod značku Mercedesa, ali neke niže klase. Zaista nismo ovo očekivali, voljeli bismo da smo u krivu!!!

3.jpg


Koga interesuje ostatak fotografija može pogledati na linku ispod.

TURBO PORTAL:
http://turbo-portal.com/index.php/automobili/automobili/fotografisano/1289-uhvacena-nova-mercedes-benz-s-klasa
 
ne vidim u cemu je problem,onaj ko bude ovo kupovao moci ce birat i konac kojim ce bit prosiveni dijelovi,tako da...dizajn nije los,umjesto drveta narucis piano black plastike,a o boji koze da ne pricam...
 
Član
Ovi LCD-ovi su trebali biti samo dublje u tabli i onda bi bilo OK , samo ovaj volan ala Smart ne mogu svariti nikako

Smart_fortwo_electric_drive_interior.jpg
 
posto je ljudima mrsko nesto potrazit prije nego komentarisu,evo kakav je volan,slicnost sa tim smartovim je nikakva ;)

4.jpg
 
Član
2012-Mercedes-Benz-S350-BlueTEC-4MATIC-cockpit-1-1024x640.jpg


Mislim da se ipak ne može porediti sa prethodnikom, bar kada je dizajn unutrašnjosti u pitanju. Ostalo još ne znamo...;)
 
BHT Ovisnik
mozda je i tabla ovdje maskirana ili sto ?
ako je zbilja ovako onda predhodnik po meni ima ljepsu unutrasnjost:icon_smile: koliko se sjecam prije bila prica kada je e60 izasao koliko je u audia i sl. ljepsa unutranjost zbog "jednostavnosti" u bmw-a,vidim sada svi furaju taj fazon
 
Vidjeces kad ga sluzbeno predstave ;) Kod S klase ne smije biti greske u dizajnu, znas kako Clarkson kaze: Pogledajte novu S klasu, obratite paznju na nju jer ce vase auto imati ove stvari za 10godina ;)
 
Član
Meni ovo na slikama i nije nešto, u biti je bezveze. Nadam da ću promjeniti mišljenje kad S bude otkriven u potpunosti.
 
Član
CoL3 je napisao(la):
mozda je i tabla ovdje maskirana ili sto ?
ako je zbilja ovako onda predhodnik po meni ima ljepsu unutrasnjost:icon_smile: koliko se sjecam prije bila prica kada je e60 izasao koliko je u audia i sl. ljepsa unutranjost zbog "jednostavnosti" u bmw-a,vidim sada svi furaju taj fazon

nekad je bilo moderno da imas sto vise dugmica u unutrasnjosti pa kad navecer upalis ko svemirski brod... sad se sve odvija preko glavnog "head unita" i sve se zasniva na jednostavnoscu... ma sve se to okrece... novo se vraca na staro i tako u krug...
 
Top