Nove slike Mercedes-benz S-klase sa ispitivanja

Nove slike Mercedes-benz S-klase sa ispitivanja

Član
tvrdoglavi je napisao(la):
posto je ljudima mrsko nesto potrazit prije nego komentarisu,evo kakav je volan,slicnost sa tim smartovim je nikakva ;)

4.jpg



I šta si ti sad pokazao , da nema dvokraki volan kao Smart?!

Volan je katastrofa i samo zadrti Merclover može reći da je to lijepo...

S klasu sam uvijek cijenio (w126 najgotivniji;) ) i S klasa je uvijek bila institucija u luksuznoj klasi i reper prema kome su se svi ravnali.

Ali sadašnja elita Mercedesova kao da se trudi da ne bude tako , i definitivno im fali jedan novi Bruno Sacco , jer opasno basaju....
 
djordjep je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
posto je ljudima mrsko nesto potrazit prije nego komentarisu,evo kakav je volan,slicnost sa tim smartovim je nikakva ;)





I šta si ti sad pokazao , da nema dvokraki volan kao Smart?!

Volan je katastrofa i samo zadrti Merclover može reći da je to lijepo...

S klasu sam uvijek cijenio (w126 najgotivniji;) ) i S klasa je uvijek bila institucija u luksuznoj klasi i reper prema kome su se svi ravnali.

Ali sadašnja elita Mercedesova kao da se trudi da ne bude tako , i definitivno im fali jedan novi Bruno Sacco , jer opasno basaju....

znaci volan sa 2 kraka ne moze valjat,zanimljivo :D
nisam ja nikakav merclover,nego ljubitelj svih automobila,a mercedesu svaka cast na dizajnu,jer sa nekoliko prethodnih modela su pokazali koliko mogu i koliko "basaju" :lol:

ja ipak mislim da su kopirali golfov volan,jer je dvokraki a izasao prije smarta :icon_biggrin:
golf-2-volan-slika-16163925.jpg
 
Član
@tvrdoglavi
Što se tiče dvokrakrog volana , stoji da je ljepota u oku posmatrača , ali već 20 godina slabo ko koristi isti , a i u same cvaje su klotovi imali , dok su malo jače opreme imale "normalan" volan , tako da....


Ako si imao prilike vidjeti npr. ML w164 i w166 jedan kraj drugog , znao bi o kakvo basanju govorim....
 
Top