NOVA VOZILICA AUDI A3 2.0 TDI S-line by ZEKO_na_BaterijE update str.55/56

NOVA VOZILICA AUDI A3 2.0 TDI S-line by ZEKO_na_BaterijE update str.55/56

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: BORA 1.9 TDI & GOLF II NOVO by ZEKO_na_BaterijE

Fino, samo nek se pare vrte. Nesto mi poznata ova Bora, odakle je?
 
BHT Ovisnik
RE: BORA 1.9 TDI & GOLF II NOVO by ZEKO_na_BaterijE

odlicna bora,golf također jako lijep,a bora je bila ovdje na forumu,malo vremena je momak bio aktivan :)
 
Član
RE: BORA 1.9 TDI & GOLF II NOVO by ZEKO_na_BaterijE

meni se cini da sam te vidjao u bori, vidi neki novi "cuner" po gradu :D
 
Član
RE: BORA 1.9 TDI & GOLF II NOVO by ZEKO_na_BaterijE

olensoner je napisao(la):
Fino, samo nek se pare vrte. Nesto mi poznata ova Bora, odakle je?

eo prvo malo za BORU Ocuvano auto iznutra s vana i redovno servisirana svidja mi se' .. ona je iz tuzle tj.gracanice' od momka uzeta
 
RE: BORA 1.9 TDI & GOLF II NOVO by ZEKO_na_BaterijE

bora mi se svidja skroz, vidi se da je ocuvana, a golf je
vec druga prica, nekako nije uklopljen, karambolke i to,,
 
Administrator
RE: BORA 1.9 TDI & GOLF II NOVO by ZEKO_na_BaterijE

fino fino... nek je sa srecom... oba auta su predobra... ako se ne varam ova bora je bila predstavljena na forumu i svi su liku govorili da skine ove stopke... il je ta ili neka druga :)
jos bi ti predlozio posto auta stavljas u jednu temu da editujes naslov teme i da samo dodas na kojoj stranici je update ;);)
 
Član
RE: BORA 1.9 TDI & GOLF II NOVO by ZEKO_na_BaterijE

pioneer_09 je napisao(la):
fino fino... nek je sa srecom... oba auta su predobra... ako se ne varam ova bora je bila predstavljena na forumu i svi su liku govorili da skine ove stopke... il je ta ili neka druga :)
jos bi ti predlozio posto auta stavljas u jednu temu da editujes naslov teme i da samo dodas na kojoj stranici je update ;);)

Potpis. Bice mnogo preglednije i bolje...P.S. Samo mi je golf malo cudan. :)
 
RE: BORA 1.9 TDI & GOLF II NOVO by ZEKO_na_BaterijE

ma GOLF je pravo dobar' danas sam kupio lajsne iznad farova i ispod tj. OBRVE :) pa cu da malo jos sredim .... samo dok se golf malo na praonu pa da se cakli ' bice slicica' toku sljedece sedmice .) dobar je golf na svom mjestu . kakvi cudan to se tebi cini' a karambolke ce se ustimat'kad se mogne nema se vremena :) a na BORI cu da skinem ovo ispod lajsni na karamb. i meni se ne svidja' samo nemam vremena' ....

Limpi .P hehehehe :p

HVALA VAM NA KOMENTARIMA :))) Drago mi je da vam se SVIDAJU
 
RE: BORA 1.9 TDI & GOLF II NOVO by ZEKO_na_BaterijE

Ta Bora je bila dugo u Gradaccu, svercer jedan je vozio, pa otisla u Gracanicu, i sad kod tebe zavrsi.. Inace lijep autic!
 
RE: BORA 1.9 TDI & GOLF II NOVO by ZEKO_na_BaterijE

almir_gr je napisao(la):
Ta Bora je bila dugo u Gradaccu, svercer jedan je vozio, pa otisla u Gracanicu, i sad kod tebe zavrsi.. Inace lijep autic!

da znam odakle joj je porijeklo i da je uzeta u auto kuci . od tog svercera .. pa onda u tuzlu 'pa sad ovdje :) da i ja malo OCEJFIM pa cu da je udam za nekog drugog :)= hvala na informacijama :)
 
RE: BORA 1.9 TDI & GOLF II NOVO update 5 strana TREBA MI POMOC !! by ZEKO_na_BaterijE

TREBA MI POMOC !! VEZANO JE ZA KOLEGU

ima isto TDI motor od 66kw u pitanju je GOLF 4 i desava mu se da kad auto nabije odredenu brzinu u 5 brzini ili u 4 svejedno preko 100 km/h i kad predje 3.000 obrtaja da se turbina "KAO UGASI" nema vise GASA ...
1. ciscena je turbina par puta nije do TOGA ....

AKO JE NEKO IMAO SLICAN PROBLEM ILI ZNA U CEMU JE CAKA .... DA MI POMOGNE ...

ZIVIO ;)
 
Član
RE: BORA 1.9 TDI & GOLF II NOVO update 5 strana TREBA MI POMOC !! by ZEKO_na_BaterijE

Da nije egr zaprljan...
 
Član
RE: BORA 1.9 TDI & GOLF II NOVO update 5 strana TREBA MI POMOC !! by ZEKO_na_BaterijE

nek promijeni senzor protoka zraka ili ti ga maf senzor i senzor tlaka.. stari isti problem imao, naplacao se majstora, cistio turbinu, dijagnostike picke materne ali nije pokazivalo, i ja mu nadjem na netu da je to, on promijeni auto preporodjeno..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top