NOVA VOZILICA AUDI A3 2.0 TDI S-line by ZEKO_na_BaterijE update str.55/56

NOVA VOZILICA AUDI A3 2.0 TDI S-line by ZEKO_na_BaterijE update str.55/56

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
RE: PASSAT 5 1.9 TDI STIGLO NOVO by ZEKO_na_BaterijE

ne ljutim se nego govorim zbog tebe, mislio sam da se bavis prepordajom, pa da bude recimo preglednije da su ti sva auta koja si do sad preprodao u jendoj temi ;)
 
Član
RE: PASSAT 5 1.9 TDI STIGLO NOVO by ZEKO_na_BaterijE

fin je passat :D nego gdje si ga kupio poznat mi je nesto :icon_question: ;)
 
Član
RE: PASSAT 5 1.9 TDI STIGLO NOVO by ZEKO_na_BaterijE

ja da te mogu banovat odma bi sebi priustio to zadovoljstvo, sta imas tu stavljat hiljadu tema jos u garazi stavi neku jednu i kad je vec tako nek bude aktuelna a ovako pretrpavat bespotrebnim autima garazu nema smisla...msm nemam ja apsolutno nista protiv tebe samo mi ide na zivce svaki dan tvoja nova tema....
 
Član
RE: PASSAT 5 1.9 TDI STIGLO NOVO by ZEKO_na_BaterijE

menso je napisao(la):
ja da te mogu banovat odma bi sebi priustio to zadovoljstvo, sta imas tu stavljat hiljadu tema jos u garazi stavi neku jednu i kad je vec tako nek bude aktuelna a ovako pretrpavat bespotrebnim autima garazu nema smisla...msm nemam ja apsolutno nista protiv tebe samo mi ide na zivce svaki dan tvoja nova tema....

zato se ti i ne pitas:D
da mozes bil mene banovao zbog ovog sto sam ti napisao:icon_biggrin:
 
RE: PASSAT 5 1.9 TDI STIGLO NOVO by ZEKO_na_BaterijE

IGY :) ne znam ti ja to uradit :) mrsko mi cackat oko toga :)

Sahman passat je iz Sarajeva'

akka Hvala prijatelju :))

Armine :) brani Me hehehehehhe

MENSO :) pa vala ko god ima zelju da me banuje nek banuje' il bila jedna moja tema il hiljadu koja ti korist' ako ti se ne gleda u MOJU TEMU NE ZAVIRUJ TISHU MISHU i UZIVAJ :) ha ja

jeste cudni bogati' sta te briga kolko tema imam' ne budi ljubomoran bespotrebno kad si dobar covjek :) hehehe
 
Član
RE: PASSAT 5 1.9 TDI STIGLO NOVO by ZEKO_na_BaterijE

eto od sad nemoj vise otvarati novu temu,kad prodas passata napisi da je prodan,i onda kad dodje novo auto samo ga predstavi u istoj temi. Promijeni naslov,napisi koje je auto doslo i na kojoj se strani nalazi. Valjda ce onda biti ok;);)
 
RE: PASSAT 5 1.9 TDI STIGLO NOVO by ZEKO_na_BaterijE

ArminM je napisao(la):
eto od sad nemoj vise otvarati novu temu,kad prodas passata napisi da je prodan,i onda kad dodje novo auto samo ga predstavi u istoj temi. Promijeni naslov,napisi koje je auto doslo i na kojoj se strani nalazi. Valjda ce onda biti ok;);)

e da mi je rekao kako treba mozda i bi uradio tako :)= sad sam skonto heheheh dobro dogovoreno :=) lakse i meni onda ha ja :)=)
 
Član
RE: PASSAT 5 1.9 TDI STIGLO NOVO by ZEKO_na_BaterijE

ZEKO_na_BaterijE je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
eto od sad nemoj vise otvarati novu temu,kad prodas passata napisi da je prodan,i onda kad dodje novo auto samo ga predstavi u istoj temi. Promijeni naslov,napisi koje je auto doslo i na kojoj se strani nalazi. Valjda ce onda biti ok;);)

e da mi je rekao kako treba mozda i bi uradio tako :)= sad sam skonto heheheh dobro dogovoreno :=) lakse i meni onda ha ja :)=)

ma da,nemoj otvarat nove teme nego samo ovako kako sam ti rekao. Samo ubacis novo auto u temu,i onda idi da mijenjas prvi post,ali onda samo promijeni naslov i to je to. Doslo novo,strana ta i ta i cao amigosi:icon_biggrin:
 
Član
RE: PASSAT 5 1.9 TDI STIGLO NOVO by ZEKO_na_BaterijE

Lijep Passat sretno sa njim i lijepu zaradu ti zelim ;)
 
Član
RE: PASSAT 5 1.9 TDI STIGLO NOVO by ZEKO_na_BaterijE

ZEKO_na_BaterijE je napisao(la):
IGY :) ne znam ti ja to uradit :) mrsko mi cackat oko toga :)

Sahman passat je iz Sarajeva'

akka Hvala prijatelju :))

Armine :) brani Me hehehehehhe

MENSO :) pa vala ko god ima zelju da me banuje nek banuje' il bila jedna moja tema il hiljadu koja ti korist' ako ti se ne gleda u MOJU TEMU NE ZAVIRUJ TISHU MISHU i UZIVAJ :) ha ja

jeste cudni bogati' sta te briga kolko tema imam' ne budi ljubomoran bespotrebno kad si dobar covjek :) hehehe
:D hahaa znas da nemam niss protiv tebe al me iritira pomalo napises sad ovu temu Zeko Na Baterije i tu sve svoje vozilice stavljaj....:cool:
 
RE: PASSAT 5 1.9 TDI STIGLO NOVO stavljene felgice by ZEKO_na_BaterijE

Menso nisam se DOSJETIO TOGA nisam ZNAO :) zadovoljan :)))

pioner Hvala brate :)

HELL BOY :) hehehehe pa kako ne gledas :p heheh


Hvalaa Hvalaa eo stigle felgice 16-su :) imo sam ih u rezervi nisam ih kupovao :)
162848_181617378520288_100000160819201_725046_84070_n.jpg

68144_181617261853633_100000160819201_725045_4389372_n.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top