NOVA VOZILICA AUDI A3 2.0 TDI S-line by ZEKO_na_BaterijE update str.55/56

NOVA VOZILICA AUDI A3 2.0 TDI S-line by ZEKO_na_BaterijE update str.55/56

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI NOVOOO (nove FELGE) update 11 strana by ZEKO_na_BaterijE

Tamnjenje mu došlo ko budali šamar, koje su ovo folije ?
 
Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI NOVOOO (nove FELGE) update 11 strana by ZEKO_na_BaterijE

fkt je dobro,zatamnjen izgleda odlicno,daj ba skini ove zmigavce kad budes prodavao auto:icon_biggrin:
i naraavno prodaj ih meni:icon_smile:
 
RE: GOLF IV 1.9 TDI NOVE SLIKE (zatamljivanje) update 13 strana by ZEKO_na_BaterijE

Armine hehehehehe oca mi ako te ne zaboravim skinut cu ti ih .))) jeB** to :D hehehe
scHumi jojj suti nekakve su tamne uzete' nisam ja uzimo pajdo mi .) fola svjetle' ovo nije vidjelo svijetlog' crno ko NOC :D hahaha
Fukara joj suti imao sam 18-ke nije to za nas' i 17-ke su ono.... stvarno putevi su nam KATASTROFA: )))
Olensoner ne znam brate bogami' nest me puca prenos da ga onak izbacim na aukciju :D hehehe
Never mind Hvala prijatelju :)
TDI GTI ne daje mi 35 km :) ofirno jest al izgleda fino :) a rore imam nekakvu predstavu sad ne znam stacu' a nisam zadovoljan sto su na sredini' ne svidja mi se 100% :) ucinit cu nesto dok me pukne prenos :D
Strujaze trazio sam crne farove' al skupo mi :D cekammm u potraznji sam :D za jeftino hehehe
Limpi smrzo sam se uzas'...zadnja folija jedan kraj nije dobar kao sto se primijeti ostali su krakovi fini... a imao sam u planu stavit SDI :D vjeruj mi dolazili smo na tu temu hahahah
Pioneer HVALA BRATE :)
Mrva HVALA ;)
Armine ma jedan dio folije nije dobro uradjen padala noc a i smrzo sam se uzas' pa mi se nije dalo ni popravljat vishe.
Geek imas pravo prijatelju :) hehehehehe HVALA
HVALA SVIMA NA KOMENTARIMA :))
 
RE: GOLF IV 1.9 TDI NOVOOO (nove FELGE) update 11 strana by ZEKO_na_BaterijE

Kako znam, sa razlogom su zavrsetci na sredini, valjda je full protocni auspuh ;)
 
RE: GOLF IV 1.9 TDI NOVOOO (nove FELGE) update 11 strana by ZEKO_na_BaterijE

technoGeek je napisao(la):
Kako znam, sa razlogom su zavrsetci na sredini, valjda je full protocni auspuh ;)
TO MOGU samo da pitam ovog sto je postavio ' dal moze da se smanji ili slicno nesto' sigurno jest sa razlogom to ...
 
RE: GOLF IV 1.9 TDI NOVE SLIKE i GOLF 2 NOVI STIGAO update 15str by ZEKO_na_BaterijE

Et nisam vam mozda rekao il sam zaboravio da sam prodo onog bijelog golf-a 2 :) sad sam kupio drugog samo CRNI :p hehehe rijec je o 1.6 TD intercooler sto bi nasi rekli ko biva TDI :) hahah 59 kw kraj 90 god. ima servo' siber' sportska sjedista' centralno daljinsko alarm GT elektricne retrovizore i eto tako to :)
180015_199083370107022_100000160819201_867942_2263294_n.jpg

181669_199083460107013_100000160819201_867944_4486971_n.jpg

180902_199083516773674_100000160819201_867945_6739482_n.jpg

169054_199083573440335_100000160819201_867946_2542600_n.jpg
 
Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI NOVOOO (nove FELGE) update 11 strana by ZEKO_na_BaterijE

decko mnogo si zajeban:cool::cool:
 
Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI NOVOOO (nove FELGE) update 11 strana by ZEKO_na_BaterijE

neka cadja,vecina nas voli slusat onaj zvuk trotkanja,a pare zadrzat u dzepu,,ha ya,nek pusi,nama u autu ne smeta:cool::cool:

koliko ce para biti ta dvica,da ti nadjem musteriju,to je auto po mjeri mog rodjaka,koji hoce sebi auto da kupi., Taman da dodjem usput po one zmigavce sa cetvorke:icon_biggrin:
 
RE: GOLF IV 1.9 TDI NOVOOO (nove FELGE) update 11 strana by ZEKO_na_BaterijE

ArminM je napisao(la):
neka cadja,vecina nas voli slusat onaj zvuk trotkanja,a pare zadrzat u dzepu,,ha ya,nek pusi,nama u autu ne smeta:cool::cool:

koliko ce para biti ta dvica,da ti nadjem musteriju,to je auto po mjeri mog rodjaka,koji hoce sebi auto da kupi., Taman da dodjem usput po one zmigavce sa cetvorke:icon_biggrin:

kad si me spomeno za to' ima na pik-u pod sponzorisanom je artiklu' covjek prodaje s FK stranice i imaju bas zmigavci sa led diodama i slicno ... ja gledo :))
jest kome smeta nek se ne vozi iza NAS :) hahahah
e ne znam jos kolko ce biti para dvica' al stvarno je u tip top stanju'al mislim da se jos nece ni prodavat :)
 
Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI NOVOOO (nove FELGE) update 11 strana by ZEKO_na_BaterijE

kad se bude prodavala posalji mi cijenu na PM, rodjak moj vec neko vrijeme trazi finu dvicu, pa da mu kazem, nisi nam daleko,za po sata ti dodjemo do zenice:icon_biggrin:
 
RE: GOLF IV 1.9 TDI NOVOOO (nove FELGE) update 11 strana by ZEKO_na_BaterijE

ArminM je napisao(la):
kad se bude prodavala posalji mi cijenu na PM, rodjak moj vec neko vrijeme trazi finu dvicu, pa da mu kazem, nisi nam daleko,za po sata ti dodjemo do zenice:icon_biggrin:

dogovoreno moj prijatelju :) ;)
 
RE: GOLF IV 1.9 TDI NOVE SLIKE update 16 strana by ZEKO_na_BaterijE

eto malo sam cackao i to :)) farove jos nisam nasao jeftino hehehe

uzeo sam ove obrvice' nabacio xenon 6000 K stavio ove kromirane naplatke na steke i kromirani drzaci za tablice .... da mi je jos naci kromirane naplatke na retrovizore i dosta :))


da stavim sliku kako cu sad stavit? hehehe

preko fb-a mi vise ne moze :D
 
Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI NOVOOO (nove FELGE) update 11 strana by ZEKO_na_BaterijE

ZEKO_na_BaterijE je napisao(la):
eto malo sam cackao i to :)) farove jos nisam nasao jeftino hehehe

uzeo sam ove obrvice' nabacio xenon 6000 K stavio ove kromirane naplatke na steke i kromirani drzaci za tablice .... da mi je jos naci kromirane naplatke na retrovizore i dosta :))


da stavim sliku kako cu sad stavit? hehehe

preko fb-a mi vise ne moze :D

www.imageshack.us upload i kopiraj forume code :D
 
RE: GOLF IV 1.9 TDI NOVE SLIKE update 16 strana by ZEKO_na_BaterijE

eh evo malo slikica znaci dje se uvelo po koja sitnica' obrive xenoni kromirani naplatci

dsc01707f.jpg

dsc01709.jpg

dsc01710f.jpg

01032011019.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top