nova Honda Accord

nova Honda Accord

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
jao pazi, čovjek neide redovito na servis, ode mu senzor.. koji kvar.. morat će dat 10000€ za popravak..
 
Član
corrado je napisao(la):
dada, ajmo uspoređivat sad sa motorima starim 20 godina, ajmo nešto reć možda o TDI motorima koji prelaze više od 500000, o TFSI motorima, TSI motorima, i V6 motorima.. a da.. nema accord v6, puno bi bilo 300 konja u accord..
stari vr6 također ne otkazuje samo tako

e ovo ti moram samo za motor....:D:D

http://www.market.ba/oglas/141748
 
Član
super izgleda, ali hondu nikad nisam vozio :icon_biggrin:
za ono da japanski motori trose vise od njemackih, sigurno je suplja jer se isto prica i za talijanske :)
 
Član
HONDA POWERR je napisao(la):
ljudi ja sam hondas evo pricacemo dok ne vidite da gresite zna li ww sta je vtec hehe i 9000 rpm
šta da ima i 15000 rpm.. svejedno je slabija, sporija, više zagađuje i više troši. A nevjerujem da ova nova o kojoj se tu priča i ima 9000rpm, a znate vi šta je TFSI?
kAcA je napisao(la):
super izgleda, ali hondu nikad nisam vozio :icon_biggrin:
za ono da japanski motori trose vise od njemackih, sigurno je suplja jer se isto prica i za talijanske :)
priča da mazda više troši je potvrđena, za ostale neznam, za mazdu6 znam 100%, i to nije od svih njemačkih, jer npr. opel isto zna imat problema s potrošnjom
 
E CORADO DACU TI OVDJE TEKSTOVA PA CITAJ DO MILJE VOLJE I TI I OVI NJEMCI...
1.TFSI HAHA STA DA KAZEM NA TO TI SE SAMO SALIS TAJ MOTOR JE SMECE UPOREDI ATMOSVERSKI MOTOR OD HONDE TYPE R pa vidi i honda je brza dosta od tog cuvenog GTI
2.taj tvoj TFSi koliko znam nema nikavih nagrada sto ce tice tehnologije za proglasenje motora godine pogledaj malo....cast BMW koji za mene nije njemac jer pravi jako dobre motore i njemu skidam kapu odma mi je iza HONDE sto se tice kvaliteta...

dobices txt da vidis sta je auto
 
cova 15000 rpm mucni glavom budi pametan svi motori koji see vrte vise su kvalitetno odradjeni i normalnom voznjom se ne mogu porediti sa ovim vasim benzincima koji vrte 5100 rpm

sto se tice potrosnje VTEC znas li cemu sluzi znas li sta je to znas li ko je to izmislio.....
potrosnja hm cova sta da ti kazem svi su oni tu negdje vjeruj mi nije bitno koja marka samo je bitno koliko doziras gasa...
 
E AJ NECEMO OVDJE VISE OFF-ATI napravicu ja temu ww vs honda jel valja pa malo da pricamo ako ste vi za necu sam da budem hehe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top