Nova C5-tica

Nova C5-tica

Član
prepostavljam da bi lijepio folio ja ti to ipak nebi preporucio da radis jer nece biti to bolje ovako ostavi kako jeste uzmes neke fine felgine 17-18 i spustis i polako dalje to ti ja savjetujem da preskocis sa lijepljenjem u crno
Pa dobro, vec sam zapazio felge novog Citroena C5 pa cemo vidjeti kako sta, nikud mi se ne zuri. A to za ljepljenjem folije, htio sam to jer je boja takva, sve se na njoj vidi, svako udubljenje, orebotina. Prijatelj mi je prije nekoliko dana na bijeloj oktaviji uradio i fenomenalno izgleda, pa sam se i ja nesto za to zainteresovao
 
Administrator
moj ti je predlog da ne lepis da preskocis to a i ostale ce te kolege savjetovat da ne radis to posto ovako izgleda predobro baci se na fine felgice i polako samo pravim putem da se ide
 
Član
Hvala na prijedlogu, razmislit cu jos kako sta, ali ako kazete da ne valja, onda cu odustat od toga.
 
Član
Posto se malo paucina pofatala na temi da je osvjezim novim slikicama, nista se nije radilo na autu, sem pranja i vozanja.

ebd843295b6b4eae983f0701a907aa0b.jpg

081133d1e4a76a1d1da9c608e274d43f.jpg
9033a77d4fc4fb9fc24bbce5c7f532f6.jpg
01b639b80fb055f04db9f27ec5c34c3a.jpg

Evo jedna profesionalna fotografija :p (U ovo se mora covijek zaljubiti)
fdcc73c88a92067708edd90879d887f8.jpg

I evo da vidite taj problem sa display-om, jos cekam da dodje novi display. Prije desetak dana dosao na adresu ali ispostavilo se premal, pa sad cekamo novi
97ad1f48758022beb48f13cc3669abe8.jpg


Auto ce se sredjivati dok se malo para nakupi, jer ima se sad bitnijih poslica raditi :)
 
Super Moderator
jako lijep auto! sta je sa displayom jel to neko udario slucajno ili samo od sebe? ako ti je malo 140 KS, neki remap na 170 bi mu fino sjeo :)
sretno dalje!
 
Član
jako lijep auto! sta je sa displayom jel to neko udario slucajno ili samo od sebe? ako ti je malo 140 KS, neki remap na 170 bi mu fino sjeo :)
sretno dalje!
Ma ne znam sta mu je bilo ali kaze da je pola piksela nestalo, takvog ga uzeo. Ovi iz kramara gdje je kupljeno auto su rekli nabaviti taj display i odma ga poslati, pa su prvi put premal poslali valjda ce drugi valjati :p
To sam i planirao dici ga na 170, ne bi mu falilo a i sad ide za nepovjerovati :D ... tacno sam se u njega zaljubio
 
Član
Super auto, bas mi se svidja. Ne bih nista dodavao na njemu osim nekih ljepsih felni. Srecno i nek te dobro sluzi!
 
Član
Ja skoro i zaboravio na forum ali evo neki mali update. Napokon se sredio taj pokvareni displej i sve kako bi rekli fercera :p
Evo i slikica kako to sad izgleda
DSC_0149.jpg


Danas se malo i na put islo, do Mostara i nazad. Malo ga procepio, isprobao kako djeluje po onim krivinama i samo imam rijeci pohvale za ovo auto. Jest da je padala kisa skoro pa citav put ali nas to nije ometalo da Citru malo pucamo po gasu :p
1h i 45 min od Mostarskog raskrsca do Ulaz u Mostar :D
 
Odlično ispalo, super inače auto zapinje mi za oko linijom, mogu misliti kakva je lađa mada me puno podjseća na BMW e 60, ili ja to samo u glavi nešto sebi uglavio :D sretno druže auto je prva liga čuvaj i uživaj...
 
Član
Iako je 2.0 motor, osjecaj je ko da se vozis nekim sportskim autom. ZA sada ne ispustam ga iz koka, cuvam ga ko kap vode, uglavnom hvala :D
A za felge, nema sta dobre su ali za sada necu nsita uzimati. Neki poslovi oko kuce pa auto, pa za auto se dosta ulozilo do sad, ali ako budem uzimao i ako budes ih jos imao cut cemo se ;)
 
Član
Imamo mi jedan vec skoro godinu dana, brat ga vozi i prezadovoljan je. Kod njega je automatic 2.0hdi 163ks, oprema slicna kao kod tebe, samo su felne 18" i ima neku hrom lajsnu vise. Auto je prava ladja, stvoren je za duza putovanja, prosto da jedva cekas da isplaniras neki put :) Predlazem ti da cipujes auto i skines FAP, prodisace, posebno jer mu sa tim motorom od 140ks fali malo snage. Srecno ;)
 
Član
U planu je da se chipuje, ali ima vremena, nikud nam se ne zuri. Do sada koliko sam ga vozio, nije mi dalo to nesto da ga chipujem i da osjetim da mu fali snage ( vjerovatno nisam naletio na neki M paket ili AMG HAHAHA ) ali auto sa ovim motorom haos dobro ide i prava uzivancija ga vozit. Neki dan prvi put cujem ima i ova nova c5 sa 3.0 motorom ovdje u Bosni, kako ljudi kazu nema joj ravnog, sad da li je to istina ili ne, probati pa se uvjeriti :p
 
Top