Nova C5-tica

Nova C5-tica

Član
Zdravo, da se i ja javim sa novim vozilom. Radi se o Citroenu C5 2010 godiste 2.0. Bijela boja, full oprema. Odavno imao tako dobro auto :)
Ali posto sam prije vozio BMW-a sa 200 konja a ovaj ima 140, nije to malo ali se ne bi zalio da ima jos, htio bi znati sta bi bilo dobro da se na njemu jos uradi :D

Evo par slika, nisu nesto al bit ce bolje :)
9dffc1fe3d6331485c9ec87fa8c53ebf.jpg

a6e2e0575e50c89277d7801901e4506a.jpg

df63bc29043dac30dd8c9dced3c1689b.jpg
 
Član
premocan, bas sam kod clana zeko na baterije gledao istog, samo crnog. koliko mogu skuziti exclusiv je oprema. prosto premocan auto
 
Član
Jest exclusiv, auto je vrh, ladja na putu. Jedino sto mu sad moram uraditi otislo mu pola pixela na displaju, ali za par dana treba da stigne novi displaj pa da ga ugradim i tad ce bit kompletan
 
Član
Jedan od boljih auta na trzistu u omjeru ulozeno dobijeno. Taj volan je meni bio zanimljiv, ali navikne se covjek vrlo brzo. Neka je sa srecom, puno kilometara presao, odnosno plovio :):)
 
Član
Ima i hidrauliku cini mi se, odlican auto :)
Sretno s njim, vozio sam jednog bas sa tom masinom, jako fino ide.
Nije trkac, i ugladjen je dosta pa i ne primjetis brzinu, al za normala voznje i vise nego dovoljno.
 
Član
zatamnit stakla, krov u crno i skinut ove naljepnice pozadi i to je to ako vec hoces da nesto promijenis, mada je auto gotivno samo od sebe ne trebaju mu neke dorade :)
Mozes jedino felge mijenjat kad ti dotuze ove :D
 
Član
Svaki fening koji je otisao za auto se isplatio, dobro izgleda, dobro se vozi, nema mana auto...Evo vec sam narucio onu zastitnu masku za haubu, a ta ideja krov u crno mi je veoma dobra, i imao sam je na umu ali trazim gdje mogu to kvalitetno uraditi. Svidjele su mi se felge novijeg C5, strasno izgledaju ali to se novo mora uzeti, niko ne prodaje vako :p
A i ja sam se cudio to za pixele, nisam mogao da vjerujem i odvucem u ovlasteni servis kazu tako ti je. Al nije sad neki velik belaj to, sve se fino vidi, navigacija odlicno radi jos je neka 3d u njemu.
 
Član
Odlican auto svaka cast. Slazem se sa adi187 u svemu sto je rekao od rijeci do rijeci.
Jos jednom svaka cast za auto i sretno sa njim....
 
Član
Hvalaa :D Bit ce jos slika ubrzo, sa radovima ce se uskoro poceti, najprije cu krov u crno staviti posto mi je to nekako za ovu bijelu boju najbolje a i ljepse izgleda, a kasnije cemo vidjeti, dok se malo uhodam u ovaj svijet Citroena :)
 
Administrator
Hvalaa :D Bit ce jos slika ubrzo, sa radovima ce se uskoro poceti, najprije cu krov u crno staviti posto mi je to nekako za ovu bijelu boju najbolje a i ljepse izgleda, a kasnije cemo vidjeti, dok se malo uhodam u ovaj svijet Citroena :)
prepostavljam da bi lijepio folio ja ti to ipak nebi preporucio da radis jer nece biti to bolje ovako ostavi kako jeste uzmes neke fine felgine 17-18 i spustis i polako dalje to ti ja savjetujem da preskocis sa lijepljenjem u crno
 
Top