notebook kupovina, savjet?

notebook kupovina, savjet?

Član
Ja imam Laptop 15" naravno samo HP, njih vec godinama koristim...
vec 6 mjeseci je kod mene.... Baterija drzi 4 sata bez problema... radi se o modelu 625 koji ima dula core 2,3 ghz . 4 gb rama, 320Gb hdd. Ekran hd rezolucije,a kostao me 700KM.
 
DSA je napisao(la):
Admire, pokusaj naci nesto iz IBM/Lenovo T serije..ja imam T61, 14-ka, laptop star skoro 4 godine, a baterija gura i sad do 4 sata

Potpis ;)

http://pik.ba/artikal/2400135/laptop-ibm-lenovo-t61-/

Em + sto ga mozes bacati i vodom zaljevati, nece mu nista biti, testirano ;)
 
Član
DSA je napisao(la):
Admire, pokusaj naci nesto iz IBM/Lenovo T serije..ja imam T61, 14-ka, laptop star skoro 4 godine, a baterija gura i sad do 4 sata
Mi imamo jedan i firmi i meni se na prvi izgled nije svidio.. bas cu danas pogledati po netu sta sve imaju.
Gdje se moze naci IBM kod nas?

mdeebosna je napisao(la):
Ja imam Laptop 15" naravno samo HP, njih vec godinama koristim...
vec 6 mjeseci je kod mene.... Baterija drzi 4 sata bez problema... radi se o modelu 625 koji ima dula core 2,3 ghz . 4 gb rama, 320Gb hdd. Ekran hd rezolucije,a kostao me 700KM.
Hvala na savjetu ;)
 
Član
ako ces autonomiju, vidi da ganjas 9-ćelijsku bateriju... kad moze da drzi i7, sa jacom grafom nekih 6 sati... slabije nesto moze i daleko vise gurat ;)

a ima uzet ibm-a, tj. lenova, plus ih je drzao, kada se u ze mogu naci/narucit, mogu i kod vas

ako se novo trazi, najbolje ganjat barem nesto tipa i3 proca, 2gige rama pozeljno uz mogucnost ubacivanja jos keksica, navedenu bateriju, hdmi i ostale ulaze izlaze da ima... jer sa takvim si miran relativno duze vrijeme
 
Član
Što se tiče tih malih laptopa stalno im crkaju diskovi,pregrijavanje i sl. gluposti ,
ovo što ti je naveo limpi je ok ali 2gige je malo ništa ispod 4 a razlika u cjeni je sitnica ili je
ista,radim stim znam nabavne cijene...
 
Član
Moj ti je savjet samo Lenovo, o modelima i cijenama necu pogledaj sam pa vidi sta ti odgovara ili ne odgovara.
 
Član
ja koristim asus vec dvije godine radi dan noc skoro, ko sat ;)
problem pregrijavanja laptopa je rijesen, ima prilagodjen ventilator za to;)
 
Član
Trozic je napisao(la):
Što se tiče tih malih laptopa stalno im crkaju diskovi,pregrijavanje i sl. gluposti ,
ovo što ti je naveo limpi je ok ali 2gige je malo ništa ispod 4 a razlika u cjeni je sitnica ili je
ista,radim stim znam nabavne cijene...

kao sto ti covjek kaze nista ispod 4-GB
 
Član
duurma je napisao(la):
Trozic je napisao(la):
Što se tiče tih malih laptopa stalno im crkaju diskovi,pregrijavanje i sl. gluposti ,
ovo što ti je naveo limpi je ok ali 2gige je malo ništa ispod 4 a razlika u cjeni je sitnica ili je
ista,radim stim znam nabavne cijene...
kao sto ti covjek kaze nista ispod 4-GB
Po kojoj se cijeni moze naci racunar sa 4gb rama?
 
Član
Compaq Presario CQ57-381SM, AMD Dual-Core, E-450, 1,65 GHz, 1x 4096 MB, 15,6", 1366x768, SATA 500 GB itd
740KM;)
Lenovo G570A, 59-316399, Intel Celeron Dual Core B800 1,50 GHz, 4096 MB, 15,6" 1366x768, SATA 500 GB, itd
740KM
 
RAM je najlakse dodati, ali ne bih uzeo lenovo radi tog Celeron procesora, cudi me da ih jos i proizvode :icon_confused:
 
Član
Neznam jel ko spomenuo Acer Emachines to su isti laptopi,najmanje mi dolaze na servis,povoljni su,
lijep dizajn,kome smo ga prodali samo dolazi radi reinstalacije ili da se ispuše...
Ja sam kupio Emachine sa amd 1.6 dual core,4gb ddr3,500gb disk,ati grafika,čitač kartica,pržač,wireles,
led hd displey... nabavna cijena 600km bila,kad uzimaš odmah uzmi da je to je to, kad oslabi uzmi novi u to
se ne isplati ulagati dok ide ide...
 
Top