Nocne trke po Tuzli

Nocne trke po Tuzli

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
i ja sam danas saznao sta se ustvari kuhalo iza kulisa s bilosto,zalost...a ovi sto se trkaju,ne kuzim kako ih mozete osudjivati kad ste se i vi trkali...jest malo glupo kacit na net snimke,al i ja se pocupam,ko i svako od nas (cast izuzecima,u svakom smislu ;) ),al stvarno,ja prvi priznajem,imam lijeno auto i nece povuc,al se opet "trkam" s onima s kojima mogu...adrenalin je jaci od nas:D
 
Član
sa alenom sam bio kad sam bio kod kuce...posto smo se ranije dogovorili da preuzmem one slike sto mi je sliko auto...bio sam odusto od toga al me je zvao 1589 puta dnevno a nije mi se dalo mijenjat broj dugo ga koristim tako da sam se na kraju naso s njim... kaze ljudi mu se poceli mjesat u privatni zivot pa je zato napustio forum i veli odlicno se osjeca...hahahaahaa...elem prico je jos nekih gluposti u trecoj minuti sam moro ici "hitno" :) a ovo sto dusica prica za naseg clana pa stvarno....heeeeeej...vidio sam dosta bolesnih insana tako po tim nekim ustanovama al ovo dvoje..posebno ona....nema takvih ustanova koje to lijece...nevjerovatno...nek joj daleko kuca od moje...cccc....puj puj puj:D
 
I mene je bilosto/dusica iznenadila skroz brate mili.Ja mislio fina osoba,na mjestu,stovise bila mi je draga sve dok nisam vidio odnosno cuo drugu stranu medalje.
 
Član
ma sve ce to narod pozlatiti.... sto kazu nije pamet skupa ni da je milion... jos samo da se ima kupiti gdje :lol: ovo naravno znate na koga se odnosi :lol:
 
Član
Vectra je 2.0 16v, kao i ona bordo, ajdinova bivsa je ova siva, a opelasi najbolje znaju zasto je ****(ime poznato redakciji :D) u ovom klipu lupa u blokadu :D zvuk je neponovljiv, pogotovo s ovim njegovim zadnjim loncem :) Jebo pobjedu :D
 
haha meni je poslala jedan ogroman opis svih clanova na sajtu..uglavnom, nije ona nista kriva :icon_biggrin:
 
Član
1.Tema je o snimci utrka
2.Nije u redu pričati o nekome ružno dok ta osoba nije tu,(šta god ta osoba uradila) nema opravdanja za to.Nije ovo mahalski forum,pa vas molim da mene i ostale članove poštedite tih privatnih razmirica.Jer opet čujemo samo jednu stranu priče,da je ona tu bilo bi u redu.
3.Hvala :D
 
Član
Ha ja,treba ovi drotovi što prate forum da još pomisle da smo tetkice,pa tek onda da nas više handre :lol:
 
Član
(40) bilosto 10.03.2009. u 00:29
pozdrav raji s bhtuninga, a posebno lisi sa mollige-girls.de... :)


:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top