Nocne trke po Tuzli

Nocne trke po Tuzli

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma, niti su samo mamini i tatini sinovi, niti su samo oni sa zaista jakim automobilima... to su samo neizivljena djeca, kojima ova vlast i ne omogucava da se bavi necim drugim... oni su prepusteni sami sebi, a zbog sopstvene neobrazovanosti i dosade uzrokovane nepostojanjem organiziranog razvoja drustvenog zivota, oni se odaju onome sto jedino imaju - automobil! sta reci, dovoljno je pogledati kako sline na automobile stranih tablica, koje voze ljudi sumljivog morala i porijekla, kako se odusevljavaju takvima i nastoje isti biti... ima u tuzli jedna takva, pravi primjer... da znaju roditelji momaka s kojima se druzi cime se u stvari bavi, slabo bi im davali da se dive automobilima....
ovo je nasa draga bilosto napisala...bas steta sto je bivsi clan...ccc
koji bolesnik od zene...
ja mislim da su svi skontali o kome se radi u njenom komentaru...

bolesno...!
 
ccc treba njoj reci da nadje sebi zivot, a ne da se bavi drugim ljudima i njihovim zivotima po cijeli dan...

smajke je napisao(la):
Mislim da moras bit debil pa objavljivat klipove trkanja po ulicama na You tube:):):)

al ima i takvih....

ma boli ih briga ionako se nista ne vidi na ovom klipu, niti vozila niti lica..
 
Član
de nek neko preprica klip, uklonjen je :D jel slucajno siva vectra :D

Nevermind, u 2 komentara sam skontao cije je maslo, znao sam odmah ko je :p
 
Član
jest triza...siva vectra...ne znam jel to ona koju je ajdin_ze nekom nasem prodo...
pa je taj nas nekom drugom iz tuzle prodo??? :D
 
Član
ja nisam skonto ko je pobijedio....nekako mi ono auto nije licilo na calibru :D....a konentator rece calibra
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
ma, niti su samo mamini i tatini sinovi, niti su samo oni sa zaista jakim automobilima... to su samo neizivljena djeca, kojima ova vlast i ne omogucava da se bavi necim drugim... oni su prepusteni sami sebi, a zbog sopstvene neobrazovanosti i dosade uzrokovane nepostojanjem organiziranog razvoja drustvenog zivota, oni se odaju onome sto jedino imaju - automobil! sta reci, dovoljno je pogledati kako sline na automobile stranih tablica, koje voze ljudi sumljivog morala i porijekla, kako se odusevljavaju takvima i nastoje isti biti... ima u tuzli jedna takva, pravi primjer... da znaju roditelji momaka s kojima se druzi cime se u stvari bavi, slabo bi im davali da se dive automobilima....
ovo je nasa draga bilosto napisala...bas steta sto je bivsi clan...ccc
koji bolesnik od zene...
ja mislim da su svi skontali o kome se radi u njenom komentaru...

bolesno...!



Bas sam se pitao gdje je nestao taj komentar...divno...
A Vectra je od Ajdina, uopste nije Calibra na snimku... bar kako ja vidim...
 
Član
SamiRX-8 je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
ma, niti su samo mamini i tatini sinovi, niti su samo oni sa zaista jakim automobilima... to su samo neizivljena djeca, kojima ova vlast i ne omogucava da se bavi necim drugim... oni su prepusteni sami sebi, a zbog sopstvene neobrazovanosti i dosade uzrokovane nepostojanjem organiziranog razvoja drustvenog zivota, oni se odaju onome sto jedino imaju - automobil! sta reci, dovoljno je pogledati kako sline na automobile stranih tablica, koje voze ljudi sumljivog morala i porijekla, kako se odusevljavaju takvima i nastoje isti biti... ima u tuzli jedna takva, pravi primjer... da znaju roditelji momaka s kojima se druzi cime se u stvari bavi, slabo bi im davali da se dive automobilima....
ovo je nasa draga bilosto napisala...bas steta sto je bivsi clan...ccc
koji bolesnik od zene...
ja mislim da su svi skontali o kome se radi u njenom komentaru...

bolesno...!



Bas sam se pitao gdje je nestao taj komentar...divno...
A Vectra je od Ajdina, uopste nije Calibra na snimku... bar kako ja vidim...


ccc...

zao mi je, sto gospodja D.I.C ne pripada mome krugu osvijetlenih..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top