Nocne trke po Tuzli

Nocne trke po Tuzli

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Eh evo otvaram Tuzlarije i vidim vijest neko im poslo klip nocne trke po Tuzli, ajd reko da vidim staje, kad neka dva levata se spustila niz juznu i to u Miladijama :lol:

Evo klipic...

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/d1z3gBkAmuU&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/d1z3gBkAmuU&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

Evo komentari sa Tuzlarija...

Na youtube-u se može svašta pronaći. Neki dan smo vas upozorili na snimak vandalskog rušenja ograde kod kina Centar a danas smo dobili link na kojem možete pogledati kako izgledaju noćne utrke kroz Tuzlu. Koliko razaznajemo riječ je o južnoj magistrali, u Miladijama.


KOMENTARI POSJETILACA:

Vijest:
(1) correction_ 09.03.2009. u 12:29

poginuo, dobar bio...vozio normalno, vezao se, postovao znakove, nije preticao...takva sudbina...
(2) celo 09.03.2009. u 12:33

Onaj snimak rusenja ograde je ubrzo nakon objavljivanja na tuzlarijama skinut sa youtube. Ko sto gledam i ovaj ce uskoro.
(3) okano 09.03.2009. u 12:39

Kreteni, nista drugo.
(4) manager 09.03.2009. u 12:52

da je policija policijom sad da uzme snimak,nadje auta i klepi furace po usima da ne znaju jesu li posli ili dosli...a ako treba muriji pomoc,neka mi se obrate naci cu ja ova dva kretena ako su toliko nesposobni da ih oni nadju..a vidjamo svi ovog crnog bmw-a,ne divlja samo po magistrali...
(5) iki 09.03.2009. u 13:00

a ovaj sto snima neki ljakse pravi,ne zna ni pricat.
kreteni sta drugo i ne zalim za ovakvim kad im sta bude
(6) boleuskas 09.03.2009. u 13:03

Idioti
(7) Mr.Sojic 09.03.2009. u 13:25

Nek im babo odmah uz auto kupi i plac na groblju jer nece sigurno jos dugo.
Zao mi jedino ako udare nekog slucajnog prolaznika ili nekog drugog vozaca koji vozi savjesno.

Idioti jedni idiotski!!!
(8) andra 09.03.2009. u 13:51

Otišla sam na zabavu
I zapamtila sam što si mi rekla
rekla si mi da ne pijem alkohol, mama
Pa sam u zamjenu popila sprite,
bila sam ponosna na sebe
kao što si i rekla da ću biti
što neću piti i voziti
Iako su neki prijatelji rekli da bih trebala
izabrala sam zdravlje
i tvoj savjet bio je pravi.
zabava je napokon završila
I djeca su se odvezla bez traga
ušla sam u svoj auto
i bila sam sigurna da ću stići kući u jednom komadu
nisam znala što me čekalo, mama
ono čemu sam se najmanje nadala
sada ležim na pločniku
, i čujem policajca kako govori
klinac koji je izazvao sudar bio je pijan
Mama, njegov glas mi se čini tako daleko
moja vlastita krv je svuda oko mene
pokušavam jako da ne plačem
čujem doktore iz hitne kako govore
ova djevojka će umrijeti
sigurna sam da dečko nije imao pojma
dok je 'letio visoko'
da zbog njegovog izbora da pije i vozi
Ja sad moram umrijeti
pa zbog čega to ljudi rade, mama?
Znajući da to uništava živote?
i bol me sada reže
Kao stotinu noževa
netko ga je trebao naučiti
Da je pogrešno piti i voziti
Možda da su to učinili njegovi roditelji
Ja bih i dalje bila živa
moj dah je sve kraći, mama
i jako se bojim
ovo su moji posljednji trenuci
dok ležim ovdje i umirem
voljela bih da ti mogu reći: 'Volim te mama'
tako sam nespremna
voljela bih da me možeš zagriliti, mama !
Pa volim te, i zbogom !
(9) Cavallino 09.03.2009. u 14:00

ocel ko link dat?
(10) tuzlak_gbg 09.03.2009. u 14:04

KLIKNI NA SLIKU...
(11) Eka 09.03.2009. u 14:05

uze ga came hahaah ja debilcina majko moja bolje da su isli cure ganjat umjesto se debilisat sa kolima po magistrali
(12) salihaga 09.03.2009. u 14:29

Neka ih,neka se trkaju.Uvijek se trkalo.
(13) vedo_j 09.03.2009. u 15:06

andra, svaka čast
(14) AmirTZ 09.03.2009. u 15:16

Bas tu prijatelja nedavno policija skide s radarom, prekoracenje 18 km/h, dok im ovakvi majmuni razvaljuju grad.

Lahko je upratit i kontorlisat grad samo policija ako hoce, evo i ovog majmuna sa snimka, bordo crvena opel vektra 2.0
reg. oznake 692-E-860

Majmuni ako ce ginut nek ginu, al nazalost u njihovim idiotarijama mogu stradati nevine osobe.
(15) pionirka 09.03.2009. u 15:24

Pa zar vi ne znate da je čaršija samo do skvera a dalje je pustinja.Ja to ne kažem ali tako se ponašaju naši u opštini.Ja gos.Imamovića jako cijenim kao čovjeka ali moram priznati da mi jako smeta što je zapostavio sve dijelove donjeg dijela grada.
(16) TheStipe 09.03.2009. u 15:33

hahh... pa sta se bunije jebte... uvijek je ovoga bilo u svijetu... street race... i ta "sranja"... uvijek je bilo i uvijek ce biti... nocne ulcine trke ...

nije uredu ovo... ali uvijek ce biti!!!

hahhaha mene samo zanima ko je KOMENTAROT :)))

najjaci je :D

".ebo ga zvono" LOL :))))
(17) bajrica 09.03.2009. u 15:50

Pustite momke neka se trkaju, ionako se trkaju kad nikoga nema u carsiji......poslije 23 sata TZ je prazna i nema "zive duse" u njoj, sem po kojeg policajca, a i oni u ta doba odu na spavanje....bez obzira jesu li ili ne na duznosti hehehe.........hjeli smo zapad....dobili smo divlji!!!!!! i sta sad laprdamo....
(18) Tuzlaci_01 09.03.2009. u 15:55

: (15) pionirka 09.03.2009. u 15:24
slažem se s ovim komentarom
(19) bajrica 09.03.2009. u 15:55

btw....znam licno par ljudi sa "masinama" i kada prodju pored policije tom brzinom ovi se samo okrenu i nasmiju, i sta ce policajac kad ona auta sto imaju nemogu stici konjska kola a kamoli masine koje idu avionskim brzinama......sad cemo mi svi....pa imaju slike...i radari.....da dragi moji sugradjani ali to je jako tesko na sudu doakazati, jer i radar i slike su sa posebnih uredjaja na koje se itekako lako moze uticati......
(20) bajrica 09.03.2009. u 16:01

nego treba uticati na omladinu kada je to najpotrebnije i nedozvoljavati da nam svako polaze saobracajne dozvole....jer obicno su to mamini i babini sinovi koji imaju bjesna auta a ne razmisljaju da li ce skrsiti tako neke "mocne" masine......vec napocetku nedati dozvolu takvima ako ne poloze ispite kako treba, a na ispitima dodati vise informacija o brzinama i potencijalnim losim ishodima tih istih.......necu vise da pametujem....hehe pozdrav

Zakljucak kako imam glupog i debilnog svijeta.
Neznam stamije veca shega ova dvojca sto se trkaju ili ovi sto pametuju :lol:
 
N

nenad

Hahaha, gledo sam i ja ovo na Tuzlarijama, "komentator" je najjaci!
 
Član
kalibra 16 VENTILAAAAAAA
joj snimatelja kako je jak
ajde jebo vas drzava
hahaahahahaa
 
Član
Suvo vrijeme, ubilo se za trkanja....:cool:
Ovaj komentator livada neka teska... Fino je to sve, bajno i krasno, ali evo prije pola sata kod mog komsije neki lik se zapuca u ogradu.... (sreca betonska ograda, pa joj pera nije mogao odbiti...)
 
Član
Mislim da moras bit debil pa objavljivat klipove trkanja po ulicama na You tube:):):)

al ima i takvih....
 
Član
Sina je napisao(la):
Suvo vrijeme, ubilo se za trkanja....:cool:
Ovaj komentator livada neka teska... Fino je to sve, bajno i krasno, ali evo prije pola sata kod mog komsije neki lik se zapuca u ogradu.... (sreca betonska ograda, pa joj pera nije mogao odbiti...)

Sreća za komšiju,ali za tog vozača i ne baš :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top