Nivo Drine dostigao kritičnu tačku, poplavljene kuće

Nivo Drine dostigao kritičnu tačku, poplavljene kuće

Početnik
jbt koje sranje odnjela drina camac od zeta a kupio ga pre 10dana za 700km ccccc

Bolje da ih je meni dao.......
 
Legend
ja kad sam vidio onu novu bektovu rezidenciju komplet pod vodom , bas se sjebo.. :S

navodni razlog popala, kako je danas napisano u dnevnom avazu jeste ne uskladjenost centrala mratinje (CG) i zvornik (RS), te je do poplava doslo da bi se spasili gradovi uzvodno, gorazde je bila kolateralna steta.. ako je ovo istina, onda sramota
 
Član
Ma ja..ljudski faktor ...tj krive brane nisu ispustali vodu...i najednom ispustali vodu i za 10 min sve gotovo..
 
Ma ima toga da je ljudski faktor, ali sve se mijenja klima vrijeme, pa jbt decembar snjega nidje, temperature u plusu, pa gdje to ima! Pa ove kojekakve poplave doskora sam samo na tv-u vidjao, a eto vala sad mogu i uzivo maltene, ne bi me cudilo za koju godinu da se pojavi tornado(mislim vec jest koliko se sjecam u HR:)), pa uragani pa ostale pi materine . . . .
 
Član
Ma nisu kisee...i prije su padale kise pa nije ovoliko nikad bilo da izlije iz korita ...AA eno receno je da je kriva brana..bila se napunila skorz..i haman preljevala i morali 2 metra pustati ..
 
Član
bilo kako bilo gorazde treba pomoc,i ostale poplavljene sredine. da je sada Tito na vlasti bilo bi puno radnih akcija,zablistali bi svi poplavljeni gradovi,i to u rekordno vrijeme. Jebena smo mi drzava,zaglupljeni ljudi,mogu samo da kazem tesko onom narodu koji ima stetu na svojim imanjima:icon_sad:
 
Član
akka je napisao(la):
Ma ja..ljudski faktor ...tj krive brane nisu ispustali vodu...i najednom ispustali vodu i za 10 min sve gotovo..

Upravljanje vodama je znanost koja se uči godinama. Literatura s tog područja je dovoljna da napuni dnevni boravak tvoje kuće! Sumnjam da ti vladaš tom materijom :D
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
ne bi me cudilo za koju godinu da se pojavi tornado(mislim vec jest koliko se sjecam u HR:))

hahaha pa ljetos je tornado kod mene ovdje u Laktasima malo "patrolirao"...cupao drvece iz korjena, kidao krovove...imam negdje i slike cak... Bilo na TVu, kad je lika diglo sa autom u vazduh
 
Član
pdarijo je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
ne bi me cudilo za koju godinu da se pojavi tornado(mislim vec jest koliko se sjecam u HR:))

hahaha pa ljetos je tornado kod mene ovdje u Laktasima malo "patrolirao"...cupao drvece iz korjena, kidao krovove...imam negdje i slike cak... Bilo na TVu, kad je lika diglo sa autom u vazduh

Ne laži, niti si ti iz Laktaša, niti je to bilo u Laktašima.:D

PS. Odnijelo je i šator ljudima i upropastilo svadbu.
 
Top