Nivo Drine dostigao kritičnu tačku, poplavljene kuće

Nivo Drine dostigao kritičnu tačku, poplavljene kuće

Član
ma cjela rijeka je napunjena smecom i otpadima i jos ovo povecanje padavina dodatno podize nivo nadam se da ce se povuci vjerovatno ce izbaciti mnogo smeca na ulice.Samo da ljudi budu uredu:cool:
 
Član
visina je skoro 6 metara a vidis kolika je u sirinu , kazu oko 3500 kubnih metara u sekundi

evo ovdje ima klipova :
http://rtvbpk.com/index.php?option=com_content&view=article&id=667&catid=667
 
Član
A je*o te pa ovo je stvarno strasno i cini mi se da je situacija nazalost svakim satom sve gora:icon_cry:,nadam se da grijesim......da se samo podze povlaciti voda....
 
Član
Ljudi šta je sa ovim vremenom ovo nije normalno...kod mene za 20 godina u podrumu jednom bilo vode i to par centimetara ove godine evo već treći put ljetos je bilo preko pola metra...
 
BHT Ovisnik
čapčljina i gabela ovamo na jugu Hercegovine plivaju prilicno,kuca mi je 100m od Neretve,blizu aerodroma u Mostaru,voda do moje kuce nemoze doc,al na prvim kucama bi moglo ako padaline nastave,bunar 8m dubine mi se izlzio u podrumu,ima oko 40cm vode u podrumu,dosta naroda sinoc nije oka sklopilo...
 
Član
nek je Bog na pomoci ovim ljudima, koji su vec poplavaljeni ..
stvarno strasne scene, nadam se da ce se pocet povlaciti u skorije vrijeme. ionako teska situacija, ove nepogode najmanje trebaju ljudima :icon_sad:

a od nase vlasti je tesko sta ocekivat, za sad se mozemo nadat da ce se sjetit nesto da urade
 
Član
Boze sacuvaj. Zna li neko kakva je situacija u visegradu, tamo mi baka zivi ja ne mogu da je dobijem:icon_confused:
 
Član
meni nije jasno kako ne plavi Modricu,mi smo uvjek prvi na tapeti......
izgleda da ih je prosla poplava oprzila,pa su malo poradili na nasipima......
 
Član
Ja ne znam da li to ima neke veze ali ja trenutno nemam vode u Beogradu, to mi se nikad nije desilo....
 
Ajoj ovo je stvarno strasno. Mene cudi da kod nas jos fala bogu nista, inace nam redovno godisnje bar dva puta poplavi ova mala Brka, Sava uglavnom dosegne neki nivo,al nikad dosad, za mog zivota bar nije prelila, to bi onda bilo strasno.

Rece mi stara dans bas za te poplave, haj kontam malo poplavilo, nista strasno, al po ovim slikama ovo je bas :icon_eek:
 
Član
Ljubovija odsecena od sveta nema ni vode ni struje ni puteva i evakuisano 400 kuca...sad bilo na vestima
 
Top