Nitto Legends 1320, standard soba je bhtuning, pass 0000

Nitto Legends 1320, standard soba je bhtuning, pass 0000

OmO

Član
Kupio sam turbo down pipe i turbo exhaust manifold, intercooler, turbo piping i J-Tech, Tech-40 20 PSI Turbo ali nista od tih stvari mi nije instalirano.. :icon_rolleyes: Moze li mi neko pomoci i reci sta da uradim da bi to bilo instalirano ? Hvala
 
Član
OmO je napisao(la):
Kupio sam turbo down pipe i turbo exhaust manifold, intercooler, turbo piping i J-Tech, Tech-40 20 PSI Turbo ali nista od tih stvari mi nije instalirano.. :icon_rolleyes: Moze li mi neko pomoci i reci sta da uradim da bi to bilo instalirano ? Hvala

jel imas bov ,ako imas odes u garazu i tamo imas parts i odes na forced induction i onda na turbo i install
 

wkd

Član
daje ljudi pomagajte, vec 3 dana imam bug, sva takmicenja vozim 3 sekunde sporije, samo kvalifikacije i test vozi kako treba, cim ima neko protiv koga se trkam odma se taj bug pojavi... Jel moguce da je nest do mene?
 
Stavio turbo 11.128 najbrzi rezultat

Pocela me jedna stvar nervirati kod mog mustanga
od kako sam kupio novi block,connectio rods,heads itd..
stalno moram popravljat oko masine
a pise mi

"Streesed Connection Rods"
sta je problem ?

edit:
i jos nesto
zna li neko kako da podesim brzine,jer 1,2,3 prebrzo prodju dok 4 veoma sporo
 
Član
@wkd igra je tako napravljena (po meni glupo) da ako tvoj kompjuter zatrza dok se trkas, uspori iz nekog razloga ili sl. to se odrazi na vrijeme, imas li kakvih procesa da se vrte u pozadini i sl? Nitto je strasno zahtjevna, za ovako "glupu" igru, al' tako programirana jbg....
 
Član
Ev da se pohvalim malo..
Skupljao pare da radim tuning na EVO-u al se odlucim za GTR-a, nista strasno :D
7.857 nakon par voznji sa nepuni 1000ks
Vec poceo da skupljam za veci setup, posto sam presao u VISTU imam dosta mogucnosti :icon_smile:
Sa novim postavkama ocekujem vise od 1500KS i vrijeme ispod 7 :D:cool:
Ev i dyno grapha i jedan sa voznje :icon_smile:

 
Top